reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Cześć dziewczyny. Współczuje z racji chorowania i dolegliwości.. mnie (odpukać ! ) nic nie łapie i nie złapało w ciąży, mam nadzieję, że tak już zostanie.

Sojna do 1 lutego daleko, może Cie złapie do tego czasu :D
 
reklama
Coś mnie od wczoraj pobolewa brzuch i mówię o tym rano mężowi a on na to że nic z tym bólem nie ma wspólnego... No tak rzeczywiście sama sobie dziecko zrobiłam! Byłam dzisiaj powtórzyć crp bo skończyłam antybiotyk, zobaczymy czy coś dał. Moja szyjka też trzyma jak wściekła ale jeszcze mamy czas
 
A mój czeka na sexy właśnie haha :D a ja z Wami mamuśki :p zabieram się zaraz za sprzątanie (bo akurat muszę), sutów nie ruszam bo bolą i wkurza mnie to a po schodach dziś 4 piętra zrobiłam :p


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mój mąż sie sexów teraz boi, tego że będzie dźgał dziecko hahah i na nic tłumaczenia że go nie dotyka :p skoro dzidzia już taka duża to na pewno czuje jak go dźga :p :p
 
Do góry