reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Mi nic nie chcieli zrobic tylko czyszczenie i kazali przyjsc po porodzie... ale moze inaczej by bylo jakby mnie bolalo...
Za 2 h mam wizyte, ciekawe czy dowiem sie cos nowego :)
 
reklama
.jagodka ma racje, idz i rob od razu. A z tym znieczuleniem dla ciezarnych to rzeczywiście po nim mozna karmic piersią a nie wiem czy z tym odciagnieciem nie mowa o zwyklym, najsilniejszym znieczuleniu [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Ellie a moja wlasnie kaze jak najszybciej wszystko robic, zeby nie rozwinelo sie cos powazniejszego i nie zaszkodzilo dziecku. Do tego mowi, ze potem po porodzie nie bedzie czasu i siły na leczenie. Ja wlasnie w poniedzialek bede miala kanalowe konczone a bede wtedy w 36tc [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
.jagodka ma racje, idz i rob od razu. A z tym znieczuleniem dla ciezarnych to rzeczywiście po nim mozna karmic piersią a nie wiem czy z tym odciagniecjem nie mowa o zwyklym, najsilniejszym znieczuleniu [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

To nie ma znaczenia! Myślisz,że jak odciągniesz po 15 minutach od normalnego znieczulenia, wylejesz i nakarmisz dziecko, to będzie ok? NIE, nie będzie. Bo dalej będziesz miała je we krwi, więc będzie w mleku, ale jeśli dostaniesz znieczulenie zakazane przy kp i odczekasz tyle ile trzeba, to nie musisz niczego odciągać, skoro nie ma tego składnika we krwi, to nie ma go też w mleku. Tak jest też z alkoholem i innymi składnikami szkodzącymi dziecku. Mamy na tyle mądre organizmy, że takie substancje są metabolizowane przez wątrobę nerki itp. Piersi nie mają tu nic do rzeczy.
 
Bo dentyści szerzą te durne mity. Większość lekarzy nie ma pojęcia o KP niestety. Nie uczą się o tym w toku studiów. Co lepsze trafić na pediatrę, który ma blade pojęcie jest trudno..Wiele mam rezygnuje z takich powodów z karmienia, mimo, że spokojnie mogłyby dalej karmić. Dlatego trzeba się samemu edukować:(

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ellie a moja wlasnie kaze jak najszybciej wszystko robic, zeby nie rozwinelo sie cos powazniejszego i nie zaszkodzilo dziecku. Do tego mowi, ze potem po porodzie nie bedzie czasu i siły na leczenie. Ja wlasnie w poniedzialek bede miala kanalowe konczone a bede wtedy w 36tc [emoji4]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja wlasnie tez tak uwazam, i wszedzie jest napisane zeby leczyc zeby w ciazy... ale tutaj chyba maja inne zwyczaje i nic nie moge zrobic ...
 
reklama
Hej Dziewczyny, codziennie Was czytam :)
Ja od środy z córką w domu dostaję już szału co gorsza mam wrażenie, że coś mnie bierze :( Tak boli w płucach i kaszlec mi się chcę ... Mała ma zapalenie płuc myślicie, że mogłam się zarazić?

Co do zęba radzę dentyste. Mnie pobolewal ostatnio, ale bez tragedii także temat odłożony po konsultacji na po porodzie, bo trzeba zdjęcie zrobić.
 
Do góry