reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Ja też mam bóle jak na okres od paru dni ale slabiutkie.. mam nadzieję, ze mi wody odejda przed finałem - ja jestem przerażona, ze nie rozpoznam ze to skurcze..:D
Mi się też mało co chce dzisiaj, po ogarnialam trochę mieszkanko i czytam książke. Maz mi zabronil wychodzic bo ponoć jest tak ślisko że hej :) I kwitne..
 
reklama
Ja paznokcie u stóp obcinam praktycznie na czuje, strasznie ciężko podnieść tak wysoko nogę;) W sezonie od kwietnia do października robię hybrydę razem z pełnym pedicurem, mam łaskotki, ale jeszcze kosmetyczki nie skopałam:D Ostatnio właśnie się zastanawiałam, czy nie pójść na sam pedicure, żeby mi doprowadziły stopy do ładu przed porodem, ale zobaczymy
 
Ja paznokcie u stóp obcinam praktycznie na czuje, strasznie ciężko podnieść tak wysoko nogę;) W sezonie od kwietnia do października robię hybrydę razem z pełnym pedicurem, mam łaskotki, ale jeszcze kosmetyczki nie skopałam:D Ostatnio właśnie się zastanawiałam, czy nie pójść na sam pedicure, żeby mi doprowadziły stopy do ładu przed porodem, ale zobaczymy

Ja od grudnia tak właśnie robie. Chodzę na sam pedicure i się nie męczę :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rozmaryn ja mam 40 km, ale będę nogi zaciskać, żeby tam urodzić a nie u siebie. Po pierwszej ciąży wpedzili mnie w depresję przedporodowa, bo tak jak Tobie pranie mózgu robili. Wtedy na samym końcu uciekłam do innego szpitala i to była najlepsza decyzja. W tym moim szpitalu muszę mieć skończony 37 tc, dlatego oszczędzam się bo to jeszcze prawie 2 tygodnie.
Odpoczywaj w domu i staraj się o "czubkach" nie myśleć, najważniejsze, żebyś teraz szczęśliwie urodziła.
 
Sojnabig na pewno powinien sie ktoś podjąć [emoji4] Ja mam leczenie kanalowe i zwykle robione bez problemu w ciąży, ze znieczuleniem dla ciezarnych. A dentystka mowila, ze bez problemu w ciąży usuwają zęby, trzeba tylko trafic na dobrego lekarza z odpowiednimi srodkami. Bo niektórzy w ciazy nie chca nawet zwyklych plomb zakladac...

Rozmaryn uff, troche sie martwilam. Dobra decyzja ze zmianą lekarza!

Kasiu_linka gratulacje i duzo sily dla wlas obojga [emoji8] Co do KP to na pewno dasz rade, maly troche sił nabierze i wszystko ruszy, zobaczysz!

Ja dzisiaj tez ogarnelam stopy ale z moim malym przy was brzuchem to podciagnelam je pod brode prawie ;d A ja znow 250km w trasie, odwiedzamy przyszlych dziadków.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Sojnabig na pewno powinien sie ktoś podjąć [emoji4] Ja mam leczenie kanalowe i zwykle robione bez problemu w ciąży, ze znieczuleniem dla ciezarnych. A dentystka mowila, ze bez problemu w ciąży usuwają zęby, trzeba tylko trafic na dobrego lekarza z odpowiednimi srodkami. Bo niektórzy w ciazy nie chca nawet zwyklych plomb zakladac...

Rozmaryn uff, troche sie martwilam. Dobra decyzja ze zmianą lekarza!

Kasiu_linka gratulacje i duzo sily dla wlas obojga [emoji8] Co do KP to na pewno dasz rade, maly troche sił nabierze i wszystko ruszy, zobaczysz!

Ja dzisiaj tez ogarnelam stopy ale z moim malym przy was brzuchem to podciagnelam je pod brode prawie ;d A ja znow 250km w trasie, odwiedzamy przyszlych dziadków.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Wiem, że robią zęby ciężarnym ale słyszałam, że przed samym porodem raczej kiepsko z tym...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wiem, że robią zęby ciężarnym ale słyszałam, że przed samym porodem raczej kiepsko z tym...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja mam termin na 16.02, a we wtorek idę znowu do dentysty tyle, że ja nie biorę znieczulenia.
Dentystka mówiła ze można ale jak ktos da rade to można próbować bez.
Jesli chodzi o znieczulenie po porodzie jak sie kp to dentystka mówiła ze wtedy najlepiej odciągnąć pokarm zeby nie karmic po znieczuleniu.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Asieńka bzdura z tym odciąganiem - jeden z większych mitów. Po pierwsze po tym znieczuleniu dla ciężarnych można też karmić. Po drugie jak czegoś nie ma we krwi, to w mleku też nie będzie. Nic się nie odciąga i nie wylewa, mleko się produkuje na bieżąco, bo piersi to "fabryka", a nie "magazyn".
 
Laski ale mam inny problem a mianowicie - ból zęba (jakby wszystkiego było mało...). Przypuszczam, że do wyrwania... Myślicie że ktoś się tego podejmie?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja leczyłam kanałowo przed świętami.... z 4 razy przychodziłam bo znieczulenie mi nic nie dawało, dopiero później babka wpadła na genialny pomysł "to przyjdzie Pani przed jednym pacjentem, damy znieczulenie, przeczeka Pani tego jednego pacjenta i zrobimy" i pierwszy raz w życiu nie czułam jak mi dentysta grzebie w zębie ;-) ale mówiła wtedy że ostatnio była ciężarna z zębem do wyrwania, tylko że nie ona to robiła a inny lekarz ale wyrwali.
Trzeba popytać bo u mnie to np mieli problem ze znieczuleniem. Cały wielki ośrodek stomatologiczny a biegała po gabinetach bo nikt nie miał znieczulenia dla ciężarnych ;-)
 
reklama
W życiu bym nie wyrwala bez znieczulenia, szczególnie, że on boli jak go dotykam językiem a co dopiero jak mieliby go rwać :/ a wolałabym się go pozbyć i mieć spokój już


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry