reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

Elena - trzymaj się, zdrówka dla Was!
Kasiu_linka - gratulacje, jak dobrze że wszystko ok, synio drobiażdżek.., ale jak pisze kasia.zosia - jaki siłacz!:)
Sojna - to już niedługo bobas na świecie będzie !:)

Dobrze, że napisałyście o drętwieniu rąk. Mam to od paru nocy. Opuchlizna od paru tygodni, choć nie aż taka duża. Ale to drętwienie mnie martwiło. To jedyny mocny powód dla którego naprawdę chciałabym już rodzić- drętwiejące ręce serdelki :D
 
reklama
U mnie dziś 39tc zaczynam aż strach się bać. .
Pranie się pierze, pościel zmieniona ogólnie chałupę ogarniam a teraz zasłużona kawka;)
Sojna fajnie, że w domku jesteś.


Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
 
Jeszcze raz Wam wszystkim dziekuje [emoji4][emoji4][emoji4]
Tak potrzebuje siły, a leniuch przy cycu w mig usypia :) ale laskotki rozbudzaja i trochę po je zawsze. Robimy tak najpierw cyce, potem sztuczne mleko i na końcu odciagamy laktatorem i tak co 3 godziny około. Zoltaczki nie ma [emoji4]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasiulinka rzeczywiscie okruszek [emoji5] duzo zdrowka dla was i walcz o karmienie piersia, nie poddawaj sie [emoji5]

Rozmaryn dobrze ze juz jestes w domu ale zaniedlugo zobaczysz swoje malenstwo [emoji5]

Sojna tez ostatnio bylismy w mc donaldzie. Namowilam męża bo później juz nie będzie czasu na takie wypady [emoji12]

Wczoraj mowie do męża ze chcialabym sie w koncu normalnie wyspać a ten do mnie "kochanie jeszcze miesiąc i sie wyspisz"... [emoji2] ma poczucie humoru [emoji6]

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Monsku - pyszne te muffiny :) teraz znalazlam przepis na ciasto kokosowo-czekoladowe i wyglada oblednie :)

Sojnabig- super ze juz w domku ale pewnie dlugo nie posiedzisz bo zaraz termin :)

Elenna- duzo zdrowka dla malenstwa !!

Kasiu_linka - ale Ci dobrze ze juz masz to za soba :) co sadzisz o znieczuleniu? Synus drobinka :)

Rozmaryn- pewnie zmien szpital !!! 30 km to nie jest tak zle, dacie rade ;)
 
Do góry