reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Ją się wczoraj przytulałam z mężem i żałuję bo nie jestem w stanie utrzymać pozycji stojącej tak bolą mnie pachwiny (nie wiedzieć czemu) skurcze są jakby mocniejsze zresztą nie wiem dokładnie bo chyba się czymś zatruła i boli mnie ogólnie brzuch i czyści niemiłosiernie

Mam to samo z tym brzuchem... Niby skurcze ale też mnie czyści..


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hehehe teraz każdy objaw to już poród ;)
Baranek polecam seks w staniku z wkładkami wtedy nie leci mleko ;) No i zapytaj faceta co o tym myśli... Mi też się to zdarzyło przy pierwszym dziecku i byłam w szoku nie wiedziałam,że to możliwe hihihi..Rozmawiałam o tym z mężem jemu to nie przeszkadza wrecz przeciwnie :p

Ale pierwszy raz po porodzie jest serio dziwny, ja się bałam ..Ale później jest super.
 
Mojemu tez nie przeszkadza. To bardziej ja :) wiem ze tak jest... w staniku tez juz probowalismy ale jakos tak sie dziwnie czuje. Sama nie wiem, mi sie wydaje ze to moja psycha mowi, uwazaj to sie moze dzieckiem skonczyc a przed chwila jedno urodzilas ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak pisałyście o bólu krocza to cieszyłam się, że mnie to póki co nie dotyczy. To się nacieszyłam..

Co do seksu to ostatnio moje libido = 0.

U nas chyba jakaś jelitówka krąży, bo męża brzuch dzisiaj bolał a mnie coś ostatnio czyści z tym, że to nie biegunka ale chodzę 3 razy dziennie do toalety. Jak mnie złapie to nie ma zmiłuj, muszę iść natychmiast..

Teściowa dała nam swojską szynkę.. pokroiłam całą i do zamrażalnika. Mąż się jej najadł a ja wolę nie ryzykować bo to jednak swojskie a nie ze sklepu więc różnie to może być. Ale aż mi ślinka ciekła jak on jadł :(
 
la_nina podziwiam, ja dzisiaj zmachałam się przy wieszaniu prania :p
kasiu_linka u mnie też dzisiaj gołąbki :)
densik to fajnie, że Twój mąż tak wszystko ogarnia :)

A ja dzisiaj czuję się, jakby ktoś ze mnie powietrze spuścił. Chyba ciśnienie mi spadło :/
 
reklama
A mnie coś wzięło na układanie puzzli. Zamówiłam już jedne i zrobię z nich obrazek do kącika małemu

O jaaa też kiedyś miałam fazę :D kupiłam sobie 2000 części i chyba z miesiąc to ukladalam na podłodze. Jak zostało mi ok 100 puzzli do końca to mój pies na nie zwymiotowal...oO


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry