reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
my z małżonem nosimy obrączki cały czas, nawet do spania ich nie ściągamy ;) ja też, jak sojnabig noszę tylko zaręczynowy+obrączkę :) miałam pogadankę z ginem ostatnio właśnie na ten temat, bo ja cały czas noszę moje pierścionki ;) więc zapytał czy sprawdzam czy da się je ściągnąć :D ale sam zauważył, że ja mam ciążę w brzuchu i nigdzie poza tym :D
 
my z małżonem nosimy obrączki cały czas, nawet do spania ich nie ściągamy ;) ja też, jak sojnabig noszę tylko zaręczynowy+obrączkę :) miałam pogadankę z ginem ostatnio właśnie na ten temat, bo ja cały czas noszę moje pierścionki ;) więc zapytał czy sprawdzam czy da się je ściągnąć :D ale sam zauważył, że ja mam ciążę w brzuchu i nigdzie poza tym :D

To tak samo jak ja :) jak ściągam je np do robienia pierogów to od razu po je zakładam bo aż mi tak pusto bez nich


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja póki co zaręczynowe goniec noszę bo mi palce puchną. Pewnie jak urodze też nie bd nosić, bo do garów, mopa i przewijania dzieci to mi on niepotrzebny. Obrączkę bym pewnie nosiła, ale że ślubem nam się jeszcze trochę zejdzie.:p
 
Cześć Dziewczyny, to i ja witam się porannie ;)
Woda w kranach już jest :)
Ja swoją obrączkę zdjęłam niedawno za radą którejść z Was, zaczęły mi puchnąć trochę palce i się przestraszyłam, że przed porodem nie zdejmę.
jagódka., fajnie że zadzwonili i że idziesz razem z dzieciakami na zabawę ;)
a co do sytuacji z obrączką to fajnie, że są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie
Ja wczoraj byłam w szkole zawieźć zwolnienie, trafiłam na przerwę, źle obliczyłam i musiałam się osłaniać przed dzieciakami, które mnie tuliły jak szalone!
Dziewczyny z pracy stwierdziły, że piłkę połknęłam chyba i że jak zwykle pięknie wyglądam, czyli wieje nudą...ha ha :)
Sojnabig, dobrze że się znalazła..w łóżku hihi
klauduska, Ty wyluzuj i się nie stresuj, no-spa i wyciszenie :)
Dobrego dnia Mamuśki !
 
Ostatnia edycja:
Cześć Dziewczyny, to i ja witam się porannie ;)
Woda w kranach już jest :)
Ja swoją obrączkę zdjęłam niedawno za radą którejść z Was, zaczęły mi puchnąć trochę palce i się przestraszyłam, że przed porodem nie zdejmę.
jagódka., fajnie że zadzwonili i że idziesz razem z dzieciakami na zabawę ;)
a co do sytuacji z obrączką to fajnie, że są jeszcze uczciwi ludzie na tym świecie
Ja wczoraj byłam w szkole zawieźć zwolnienie, trafiłam na przerwę, źle obliczyłam i musiałam się osłaniać przed dzieciakami, które mnie tuliły jak szalony!
Dziewczyny z pracy stwierdziły, że piłkę połknęłam chyba i że jak zwykle pięknie wyglądam, czyli wieje nudą...ha ha :)
Sojnabig, dobrze że się znalazła..w łóżku hihi
klauduska, Ty wyluzuj i się nie stresuj, no-spa i wyciszenie :)
Dobrego dnia Mamuśki !

Dobrze, ze się znalazła w naszym łóżku haha :D

Ale fajne masz dzieciaki w szkole :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry