reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Brzuszek najlepiej smarować jak najszybciej żeby przygotować skórę do rozciągania :) w pierwszej ciąży smarowałam olejkiem/oliwką na mokrą skórę i na to niezawodny balsam Fissan. Niestety tu na wyspach nigdzie nie moge go znaleźć:baffled: muszę poszukać czegoś podobnego ;)
 
Ja mustele kupie bo uzywalam w poprzedniej ciazy i jest w miare ok jak na moje plus size;) kobitki, wszyscy mi wmawiaja blizniaki bo juz w 27dc mi wyszedl test ciazowy.. I jestem w 4t3d i juz od wczoraj mnie brzuch ciagnie i piersi bola.. I chyba jutro pojde na bete rano bo sie juz sama zastanawiam;)


ckai3e3kfhebulz8.png
 
Martinek ja nie wiem ale u mnie też w 27dc się pojawiły 2 kreski i to takie mocne i tego samego dnia robiłam betę i wyszło 486.. piersi mnie też bolą bardzo brzuch to mam taki nadety.. a moja starsza siostra jest teraz w 15 tygodniu właśnie z bliźniakami.. mam nadzieje ze u mnie będzie jedno bo ja sobie nie dam rady chyba..
 
dzięki :) w takim razie jeszcze w tym tygodniu kupię któryś z przez Was polecanych specyfików , lepiej dmuchać na zimne a mi już delikatnie brzuszek od pępka w dół się zaokrąglił a że wcześniej był wrecz wklesły to ja już widzę różnicę ;););)

Martinek mi wyszedł test pozytywny jeszcze wcześniej niz Tobie , ciąża pojedyńcza więc bym się nie sugerowała tą datą 2 kreseczek ;)
 
Ja przez cala poprzednia ciaze smarowalam sie kosmetykami i jak na biuscie nie wyszlo nic tak mój brzuch to jeden wielki rozstęp :( no ale trudno.
Jutro mam wizytę na nfz, prywatnie dopiero za półtora tyg. Ktos sie orientuje czy na nfz od razu robią usg? Bo zawsze prywatnie chodziłam a teraz chce miec badania refundowane :D
 
Ostatnia edycja:
No mam nadzieje ze jedno bobo tam siedzi..bo nie wiem jakbym dala rade;) oczywiscie najbardziej trzymam kciuki za zdrowko!
Magdziocha- a ja caly czas mam brzuch jak w 5/6 miesiacu wiec czekam az nie bede musiala wcisgsc tylko dumnie zaprezentuje swiatu;) zazdroszcze plaskiego.. Ja jestem grubasek;)


ckai3e3kfhebulz8.png
 
reklama
No mam nadzieje ze jedno bobo tam siedzi..bo nie wiem jakbym dala rade;) oczywiscie najbardziej trzymam kciuki za zdrowko!
Magdziocha- a ja caly czas mam brzuch jak w 5/6 miesiacu wiec czekam az nie bede musiala wcisgsc tylko dumnie zaprezentuje swiatu;) zazdroszcze plaskiego.. Ja jestem grubasek;)


ckai3e3kfhebulz8.png
Martinek ja też ...boje się ze na koniec ciąży będę się turlac

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry