reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
Ja nie mam tej lini:) wiec by ciac nie mogli :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też nie i w żadnej ciąży nie miałam [emoji5]
Jesli bede miala cc znow to beda znow ciac od pepka w dol, brzydka blizne mam, ale coz zrobic..
Mnie 10 lat temu cieli w poziomie, nie w pionie, blizna praktycznie niewidoczna

5djy3e3kpgua6zwe.png
 
Ja też nie i w żadnej ciąży nie miałam [emoji5]

Mnie 10 lat temu cieli w poziomie, nie w pionie, blizna praktycznie niewidoczna

5djy3e3kpgua6zwe.png


U mnie to moja pierwsza ciąża a kreska pojawiła mi się gdzieś w 6 miesiącu i tylko się wydłużala, teraz już się zaczyna praktycznie pod cyckami a kończy na wzgorku lonowym i nie wiem czemu ale podoba mi się ona :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny, u nas tez mroz okropny -22 dzis bylo. Mama moja przyjechala i juz sie o nic nie martwie. Teraz tylko 3 tygodnie mam do wytrzymania i moge rodzic:) skurcze sie wyciszyly.
Wozka nie mam jeszcze ale chce Brio. Taki mam fotelik fo smochodu, i chce aby pasowal.
Dzis znow cala noc nie spalam.
Ja bym chciala jak najpozniej do szpitala jechac. Mam ok 15 min jazdy samochodem. Chce jak najdluzej w domu byc. Przy drugim porodzie pojechalam ok 6 o 10. Urodzialam. Teraz tak mysle, ze jak najpozniej. Zobaczymy


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja przy porodzie z Adasiem na porodówce byłam w sumie od 23 do 1:50. I tak bym też chciała teraz, tzn może być krócej, byle nie dłużej:) Na trakt trafiłam z rozwarciem 8,5cm. A ponad godzinę siedziałam na IP, bo po co się spieszyć, jak takie marne skurcze na ktg, potem na fotel i biegiem na porodówkę ("bo mi tu pani zaraz urodzi!!!"). Po porodzie ta młoda doktor się mi przyznała, że myślała, że ja nie urodzę "a bo pani tak spokojnie siedziała" A miałam się drzeć z bólu? Ja akurat z tych, co ból tłumią w środku, prędzej się po cichu popłaczę niż będę się drzeć;)
 
Wow, zaczyna się tutaj gorący okres :) ja mam jeszcze sporo czasu do terminu, ale jak tak czytam o Waszych skurczach, to chyba muszę zacząć szykować rzeczy do szpitala itp. ;)
Wózek będziemy mieli Riko Nano. Nam na szkole rodzenia mówili, żeby przyjechać do szpitala, jak skurcze będą co 7-8 minut. Krechę też mam, od pępka w dół :)

Nie spałam dzisiaj połowę nocy :/ jak się wygodnie położyłam, to po chwili albo bolał mnie kręgosłup, albo piekło mnie coś pod piersiami.
 
reklama
Dzięki kobitki za opinie! W takim razie jednak wrócimy do tego Baby Design. Najgorzej to jak człowiek zacznie kombinować ;)
Agatucca, z Inglesiną miałam raz do czynienia, akurat ze spacerówką, nie powiem, całkiem przyjemny wózek, lekki, poręczny, łatwy do złożenia.
O Roan też myśleliśmy, fajne wózki, z tym, że one są nieco dłuższe niż reszta modeli, a niestety przy naszej mikroskopijnej windzie to robi różnicę :/
 
Do góry