reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

Smacznego!
1483627964-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
O wow piekne! Wrzuć przepis bo mam akurat drożdże w domu :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Chcecie usłyszec hit? Moja babcia dziś powiedziala że ta brązowa linia na brzuchu robi się po to żeby lekarze wiedzieli gdzie ciąć w razie jakby było potrzebne cc. Zaczynając od samej góry nad pępkiem :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chcecie usłyszec hit? Moja babcia dziś powiedziala że ta brązowa linia na brzuchu robi się po to żeby lekarze wiedzieli gdzie ciąć w razie jakby było potrzebne cc. Zaczynając od samej góry nad pępkiem :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Hehe dobre :-D mój mały póki co jest właśnie główką do góry i martwię się ,że będe miała cc :(
 
Chcecie usłyszec hit? Moja babcia dziś powiedziala że ta brązowa linia na brzuchu robi się po to żeby lekarze wiedzieli gdzie ciąć w razie jakby było potrzebne cc. Zaczynając od samej góry nad pępkiem :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
O tym mi mówili 8lat temu haha i się tak patrzyłam na tą linię i nie dowierzalam [emoji1] W pierwszej ciąży była od początku...teraz gdzieś początkiem 8mca się pojawiła...Ale to dobrze bo by nie wiedzieli gdzie ciąć w razie czego [emoji23]
 
reklama
Do góry