reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamy 2017

reklama
To chyba jest nas juz 3 z położeniem glowkowym lub poprzecznym :)

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
Tak? O to dobrze ,że nie tylko ja :p
Lekarz Wam już coś mówił na ten temat? Ja mam usg(chyba ostatnie już) 10 stycznia i wtedy pewnie zobacze czy nic się nie zmieniło. Zastanawiam się czy lekarz od razu daje jakieś skierowanie na cc czy to dopiero jakoś pózniej ?
 
Co lepsze ja tylko w tej ciąży mam kresę i pojawiła się jakieś dwa tygodnie temu dopiero, Wcześniej w żadnej ciąży nie miałam.
Cześć Dysiak!
 
Tak? O to dobrze ,że nie tylko ja [emoji14]
Lekarz Wam już coś mówił na ten temat? Ja mam usg(chyba ostatnie już) 10 stycznia i wtedy pewnie zobacze czy nic się nie zmieniło. Zastanawiam się czy lekarz od razu daje jakieś skierowanie na cc czy to dopiero jakoś pózniej ?
Ja mam wizytę 9.01 ale wiem ze się nie obrocil bo czuje gdzie ma glowke. Moja lekarka juz od 30 tygodnia mówiła o możliwości cc jeśli się nie obroci. Ja mieszkam w DE. W sumie nie wiem kiedy dają juz skierowanie na cc. Ale na pewno wcześniej bo robią je z reguły tydzień przed terminem a jeszcze trzeba wczesnie umówić się na wizytę, badania/ustalenie dokładnego terminu w szpitalu. Jutro zaczynam 36 tydzień a Ty?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to narobiłam kopytek i teraz będę jeść [emoji4] Swoją drogą zaraz będę zaglądać po ten przepis na te buleczki drożdżowe to z czekoladą o ile pamiętam... A ostatnio czekoladę mogę jeść i jeść [emoji4]
Dziewczyny bez badań rozumiem co przeżywacie w końcu i mnie nikt nie bada i z tego względu nawet żadnych masaży krocza nie zamierzam wykonywać. Jeszcze bym coś zmajstrowała z tą szyjką [emoji6]
I dzisiaj już czwartek tak więc i my zaczynamy 35 tydzień [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam wizytę 9.01 ale wiem ze się nie obrocil bo czuje gdzie ma glowke. Moja lekarka juz od 30 tygodnia mówiła o możliwości cc jeśli się nie obroci. Ja mieszkam w DE. W sumie nie wiem kiedy dają juz skierowanie na cc. Ale na pewno wcześniej bo robią je z reguły tydzień przed terminem a jeszcze trzeba wczesnie umówić się na wizytę, badania/ustalenie dokładnego terminu w szpitalu. Jutro zaczynam 36 tydzień a Ty?

Napisane na SM-A300FU w aplikacji Forum BabyBoom
No ja właśnie też czuje , że ma główkę na górze i tracę nadzieje ,że się to zmieni :( to moja pierwsza ciąża to tymbardziej się stresuje. Ja w Polsce w Wawie. O to podobnie :) bo ja
W sobotę zaczynam 36 tydz.
 
Do góry