reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja się jeszcze wkurzyłam.. zawsze pod górkę.... niedosc że odwolali mi wizytę z wczoraj to jeszcze ten mój lekarz idzie na urlop wraca dopiero 12 sierpnia..... no dramat jakiś. Dzwoniłam żeby przepisali mi luteine bo mi się kończy - mieli przepisać po czym dzwonią i mowia że dopiero w poniedziałek mi wystawia te receptę... dodatkowo ta migrena.. zbadałam cisnienie i mam 104/64 wypiłam kawe to mi się trochę podniosło... no znowu zaczynam się martwić...😏😏 niby na do poniedziałku rana mam jeszcze te tabletki ale boję się że znowu coś schrzanią i nie wystawia tej recepty i jie będę miała już na wieczór ... I co wtedy zrobię? Sama nie wiem...
w razie co mogą ci wypisać w aptece, w awaryjnych sytuacjach ❤️ mi wystawiała kilka razy w poprzedniej ciąży na duphaston 😊
 
reklama
Napisałam a propo założenia wątku prywatnego. Ja tam napisze pierwszą wiadomość by mieć zapisane na pierwszej stronie was, terminy wizyt i porodu więc proszę pilnujcie bym to ja napisała pierwszy post. A kto kolejny tam dołączy to w pierwszej wiadomości waszej na prywatnym wątku proszę o wasz termin porodu, termin najbliższej wizyty usg (jeśli wizyta usg to będzie prenatalne, połówkowe te ważne, nazw jeszcze nie znam to proszę to też napisać). Kto jeszcze nowy chce być w prywatnym to piszcie
Ja mam date porodu na 27.02 usg prenatalnego jeszcze nie mam umówionego, ale jutro idę na wizytę do gina więc może coś powie więcej.
 
Dziewczyny czy jest któraś, która nie ma wgl objawów w ciazy? Albo bardzo male? Ja mam tylko ewentualny czestomocz ( ale może dlatego że bardzo dużo pije wody) I trochę mnie piersi bolą ale to naprawdę delikatnie jak ścisne mocniej to dopiero coś czuć. I mam takie schizy już że coś jest nie tak że masakra...
 
Dziewczyny czy jest któraś, która nie ma wgl objawów w ciazy? Albo bardzo male? Ja mam tylko ewentualny czestomocz ( ale może dlatego że bardzo dużo pije wody) I trochę mnie piersi bolą ale to naprawdę delikatnie jak ścisne mocniej to dopiero coś czuć. I mam takie schizy już że coś jest nie tak że masakra...
Ja na samym początku miałam częstomocz, teraz już trochę mi przeszło, tak naprawdę poza sennością, delikatnymi mdłościami od czasu do czasu i pobolewaniami brzucha nie mam większych objawów i też się trochę schizuje 🙈
 
Dziewczyny czy jest któraś, która nie ma wgl objawów w ciazy? Albo bardzo male? Ja mam tylko ewentualny czestomocz ( ale może dlatego że bardzo dużo pije wody) I trochę mnie piersi bolą ale to naprawdę delikatnie jak ścisne mocniej to dopiero coś czuć. I mam takie schizy już że coś jest nie tak że masakra...
Objawy jeszcze mogą przyjść, albo po prostu będziesz jedna z tych, które ich za bardzo nie mają :)

Z drugiej strony wiem, że my czasem szukamy takich spektakularnych objawów w stylu, jak nie wymiotuję to nie mam nic, a może masz, tylko coś zupełnie innego. :)

Ja wiem, że w sumie nawet posiadanie objawów nic nie gwarantuje, bo ja w ciąży, która się nie rozwijała, miałam na początku nawet poprawnie przerastającą betę. Ale też mam schizy, jak jednego dnia objawy są słabsze, taka nasza natura 🙈
 
Dziewczyny czy jest któraś, która nie ma wgl objawów w ciazy? Albo bardzo male? Ja mam tylko ewentualny czestomocz ( ale może dlatego że bardzo dużo pije wody) I trochę mnie piersi bolą ale to naprawdę delikatnie jak ścisne mocniej to dopiero coś czuć. I mam takie schizy już że coś jest nie tak że masakra...
Ja tak mam, a z dzidzią wszystko w porządku 🥰
 
reklama
Do góry