reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Dziewczyny czy jest któraś, która nie ma wgl objawów w ciazy? Albo bardzo male? Ja mam tylko ewentualny czestomocz ( ale może dlatego że bardzo dużo pije wody) I trochę mnie piersi bolą ale to naprawdę delikatnie jak ścisne mocniej to dopiero coś czuć. I mam takie schizy już że coś jest nie tak że masakra...
Na spokojnie , widzisz ja mam takie mdłości, że z domu wyjść nie mogę, a jutro wizyta u lekarza, jadę z mężem i już się boję na samą myśl bo z dnia na dzień coraz gorzej ... Więc za mało niedobrze, za dużo niedobrze ... niestety moja mama mi wspominała, że ona miała tak całą ciążę, oby u mnie było inaczej ...
 
reklama
Hej dziewczyny, a umawiałyście się już na prenatalne? Wiem, że do dobrych specjalistów i na NFZ kolejki są spore. Mam 2 możliwości terminów, jeden do lekarki na której mega mi zależy, ale ona najpóźniej może jak będę 11w6d. Trochę się obawiam, że będzie to za wcześnie… co myślicie?
 
Ja jutro idę na badania krwi a w czwartek mam wizytę więc mam nadzieję że coś więcej będę wiedzieć. Niestety z tego co patrzyłam to u mnie w okolicy nie ma prenatalnych na NFZ i będzie mnie czekać wycieczka 🙄
 
reklama
Ja na samym początku miałam częstomocz, teraz już trochę mi przeszło, tak naprawdę poza sennością, delikatnymi mdłościami od czasu do czasu i pobolewaniami brzucha nie mam większych objawów i też się trochę schizuje 🙈
miałam tak w drugiej ciąży, okaz zdrowia i radości 🤣 a teraz mam ciągle mdłości, problemy z jedzeniem, spanie w dzień itp 😅
 
Do góry