reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Mnie od dziś boli podbrzusze, co jest normalne, ale upierdliwe. Do tego śpiączka jak u większości. Szczęśliwe mdłości się uspokoiły, bo jutro jadę z dziećmi nad morze.
 
Ja już bym tak chciała sierpień. Może dobrze, że mi się kończy urlop, to trochę czymś zajmę głowę i jakoś zleci.
 
Napisałam a propo założenia wątku prywatnego. Ja tam napisze pierwszą wiadomość by mieć zapisane na pierwszej stronie was, terminy wizyt i porodu więc proszę pilnujcie bym to ja napisała pierwszy post. A kto kolejny tam dołączy to w pierwszej wiadomości waszej na prywatnym wątku proszę o wasz termin porodu, termin najbliższej wizyty usg (jeśli wizyta usg to będzie prenatalne, połówkowe te ważne, nazw jeszcze nie znam to proszę to też napisać). Kto jeszcze nowy chce być w prywatnym to piszcie
 
Napisałam a propo założenia wątku prywatnego. Ja tam napisze pierwszą wiadomość by mieć zapisane na pierwszej stronie was, terminy wizyt i porodu więc proszę pilnujcie bym to ja napisała pierwszy post. A kto kolejny tam dołączy to w pierwszej wiadomości waszej na prywatnym wątku proszę o wasz termin porodu, termin najbliższej wizyty usg (jeśli wizyta usg to będzie prenatalne, połówkowe te ważne, nazw jeszcze nie znam to proszę to też napisać). Kto jeszcze nowy chce być w prywatnym to piszcie
Jeśli będziesz moderatorem, to będziesz mogła edytować każdy post – nieważne kto go napisze. W tym pierwszy post, który napisany będzie przez Anię z ogólnymi zasadami wątku, które możecie zmienić pod siebie😉
 
Napisałam a propo założenia wątku prywatnego. Ja tam napisze pierwszą wiadomość by mieć zapisane na pierwszej stronie was, terminy wizyt i porodu więc proszę pilnujcie bym to ja napisała pierwszy post. A kto kolejny tam dołączy to w pierwszej wiadomości waszej na prywatnym wątku proszę o wasz termin porodu, termin najbliższej wizyty usg (jeśli wizyta usg to będzie prenatalne, połówkowe te ważne, nazw jeszcze nie znam to proszę to też napisać). Kto jeszcze nowy chce być w prywatnym to piszcie
Poproszę o dodanie mnie do wątku prywatnego 😘
 
Jezusie, jak ja mam dość. Totalnie brak we mnie energii, ciężko mi cokolwiek zrobić. Najchętniej całe dnie bym przespała 😢
Wspieram mocno! Mnie dziś (wczoraj w sobotę) zmiotło z planszy... Byłam w labie oddać mocz do badania... Po drodze poczułam zapach żula. Nie minęła minuta i wymioty... Potem szłam ulica i poczułam zapach jakiejś cebuli z knajpy i co. I znowu. W domu powtórka z rozrywki. Bilans: 4x wymioty na mieście i 3x w domu. Jestem wykończona. Do tego zawroty głowy. Mąż musiał mnie prowadzić, bo nie byłam w stanie iść. Przespałam pół dnia. Jedyne co się dziś przyjęło to kilka łyżek rozgotowanego ryżu i dosłownie kilka łyków herbaty. Jeśli jeszcze raz usłyszę od kogoś, że ciąża to stan błogosławiony to chyba mu walnę w twarz 😉
 
reklama
Do góry