reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Proponuję grupę prywatną, ktoś wie jak założyć???
generalnie to jest chore, ze trafiają tu osoby które nie maja z lutowymi mamami nic wspólnego. Nawet człowiek nie może się czuć swobodnie w swoim gronie. Ja z moimi wcześniejszymi mamami codziennie pisze na grupie już na messengerze. Nigdy nie było tak, żeby ktoś kogoś wyśmiewał czy wymądrzał się. Różne są tu mamy. Jedne po przejściach, kilku dzieciach, jeszcze inne dopiero zaczynaja swoją przygodę. Wg mnie powinna być miła atmosfera, a przy okazji źródło wiedzy i forma spędzania czasu :)
 
reklama
generalnie to jest chore, ze trafiają tu osoby które nie maja z lutowymi mamami nic wspólnego. Nawet człowiek nie może się czuć swobodnie w swoim gronie. Ja z moimi wcześniejszymi mamami codziennie pisze na grupie już na messengerze. Nigdy nie było tak, żeby ktoś kogoś wyśmiewał czy wymądrzał się. Różne są tu mamy. Jedne po przejściach, kilku dzieciach, jeszcze inne dopiero zaczynaja swoją przygodę. Wg mnie powinna być miła atmosfera, a przy okazji źródło wiedzy i forma spędzania czasu :)
Od tego są grupy prywatne, to forum jest publiczne i każdy może czytać, co piszecie i się wypowiadać.

Napiszcie do @aniaslu z prośbą o utworzenie prywatnego wątku. Do tego potrzebujecie wybrać dwie moderatorki, które mają czas i będą zajmować się grupą. + musicie wysłać listę osób
 
Jest wynik bety, znów dobry przyrost więc nie troszku uspokoiłam 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_2024-06-22-15-19-10-816_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-06-22-15-19-10-816_com.android.chrome.jpg
    199,9 KB · Wyświetleń: 48
reklama
Od tego są grupy prywatne, to forum jest publiczne i każdy może czytać, co piszecie i się wypowiadać.

Napiszcie do @aniaslu z prośbą o utworzenie prywatnego wątku. Do tego potrzebujecie wybrać dwie moderatorki, które mają czas i będą zajmować się grupą. + musicie wysłać listę osób
Dlatego wrócę do dyskusji jak będzie już prywatne ;)
 
Do góry