reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Jestem dokładnie dzisiaj 12 dpt 5 dniowego, identycznie jak Ty ♡ beta z 10 dnia 306 , po 14 będę mieć wynik pewnie przyrostu
Biorę femibion wczesna ciąża jeśli chodzi Ci o witaminy, ja betę 10dpt 150 a wszyscy właśnie mają mniej więcej taką jak Ty (u mnie przyrost okej bo badałam 8dpt) i dzisiaj jadę powtórzyć betę dla spokoju ducha i wyniki pewnie około 16-17. Co jest z tymi ogórkami że tak samo mamy 🤣🤣 Mi to nawet wczoraj moje ulubione lody nie smakowały a ja lodożerca jestem 😅
 
Biorę femibion wczesna ciąża jeśli chodzi Ci o witaminy, ja betę 10dpt 150 a wszyscy właśnie mają mniej więcej taką jak Ty (u mnie przyrost okej bo badałam 8dpt) i dzisiaj jadę powtórzyć betę dla spokoju ducha i wyniki pewnie około 16-17. Co jest z tymi ogórkami że tak samo mamy 🤣🤣 Mi to nawet wczoraj moje ulubione lody nie smakowały a ja lodożerca jestem 😅
Kwas foliowy bo zielone nie wiem hihi ja nie mogę patrzeć na nic słodkiego, a wcześniej to masakra była, bardzo ładna beta, mój się chyba szybko zaimplantowal bo 4dpt wychodziły mi już testy
 
Mnie od rana kłuje w brzuchu. Leżę i się stresuje:( może gdyby nie ten krwiak nie zwracałabyś na to uwagi, a takto jestem dwa razy bardziej wyczulona :(
 
Kwas foliowy bo zielone nie wiem hihi ja nie mogę patrzeć na nic słodkiego, a wcześniej to masakra była, bardzo ładna beta, mój się chyba szybko zaimplantowal bo 4dpt wychodziły mi już testy
Ja w 5dpt miałam duszka i już wiedziałam że się udało. Może beta kwestią dnia implantacji 🤔 Ja płóki co na słodkie też nie mam ochoty ale chipsy to zjem z chęcią 😜
 
Ja w 5dpt miałam duszka i już wiedziałam że się udało. Może beta kwestią dnia implantacji 🤔 Ja płóki co na słodkie też nie mam ochoty ale chipsy to zjem z chęcią 😜
Właśnie za bardzo nie wiem od czego to zależy, ważne aby dzisiaj był przyrost ♡ chociaż mocno wierze , że teraz się uda, na zdrówko zjedz sobie jak masz ochotę
 
reklama
Mnie od rana kłuje w brzuchu. Leżę i się stresuje:( może gdyby nie ten krwiak nie zwracałabyś na to uwagi, a takto jestem dwa razy bardziej wyczulona :(
Ja dzisiaj tak samo mam kłucie . Czuję jakby takie rozpieranie w środku.
Kwas foliowy bo zielone nie wiem hihi ja nie mogę patrzeć na nic słodkiego, a wcześniej to masakra była, bardzo ładna beta, mój się chyba szybko zaimplantowal bo 4dpt wychodziły mi już testy
Dziewczyny ja na początku tak samo , byle nie słodkie , jadłam wszystko co słone … a teraz mam mega wstręt na mięso , jem głównie owoce czereśnie , truskawki arbuzy 🙈
 
Do góry