reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Czy tylko ja nigdy nie robiłam bety?😳🙈 Boże jak dobrze, ze nie przyszło mi to do głowy bo następna rzeczą bym się stresowała 🙈
 
Ja szczerze też bardzo żałuję. Z córka nie robiłam i cieszyłam się od początku a teraz tylko stres
Ja zrobiłam bo akurat bylam w PL. W UK nie robią i nie doprosisz sie nawet o to jezeli z moczu wychodzi pozytywny a szczerze nie wiem nawet gdzie tu isc prywatnie badania krwi robic bo to nie popularne
 
Beta 19.06 78,9
Beta 21.06 246, czyli (223.1%) wow 🤯
OM 20.05
PTP 23.02.2025

Niby to moja trzecia ciąża, a zaczynam się zastanawiać czy to okej z takim przystostem. Pierwszą wizytę u gina mam zaplanowaną na 12.07, czyli 7+4
 
Bylam u gina i narazie nic nie widać w macicy 😒 jest w jajowodzie jeszcze... , ale niby endometrium grube..mam przyjść we wtorek a w poniedziałek powtórzyć betę i sprawdzić przyrost 😪😪 proszę trzymajcie kciuki, aby wszystko było dobrze 😒😒
 
reklama
Do góry