reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Ja jajniki też czuje. Kluje raz jeden raz drugi ale tak bylo również w moich dwoch poprzednich ciążach. Też czułam jajniki i plecy też. Piszcie po wizytach. Ja czekam do jutra do 13.40. Napiszę po. Mam pytanie do was pijecie kawkę? Czy odstawilyscie? Ja kocham kawę i robię sobie takie 2 łagodne z ekspresu.
 
Ja jajniki też czuje. Kluje raz jeden raz drugi ale tak bylo również w moich dwoch poprzednich ciążach. Też czułam jajniki i plecy też. Piszcie po wizytach. Ja czekam do jutra do 13.40. Napiszę po. Mam pytanie do was pijecie kawkę? Czy odstawilyscie? Ja kocham kawę i robię sobie takie 2 łagodne z ekspresu.
Ja też jutro wizyta, ale aż o 17 45🫠 czekam z niecierpliwością 🫠 jeśli chodzi o kawkę ja odstawiłam już przed ciaza, a teraz raz na jakiś czas mrożona wypijam
 
reklama
Do góry