reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

reklama
Ja skończyłam z kolejnym antybiotykiem, znowu mam anginę. Siedzę i płaczę, bo mąż wyjechał i ze wszystkim zostałam sama. Nie daję rady.
Dobrze cie rozumiem. Roczny bąbel w domu, wróciłam do pracy, męczy mnie kaszel (inhalacje 2x dziennie). Narzeczony pracuje jako kierowca i często go nie ma. Mały daje w kość, nie mam siły i energii. W domu wszystko czeka do ogarnięcia, wieczorem padam o 21.
Marzę o jednym dniu z dala od wszystkiego....
 
Kurczę dziewczyny ja to płacze ze strachu nad tymi bliźniakami ☹️ boje się głównie o ciąże, o moje zdrowie i zdrowie maluchów. Mam naszczescie obok mamę która umie i chce zajmować się dzieciakami wiec będzie nam pomagać jakoś wizja dwóch noworodków mnie tak nie przeraża, a w sumie to mniej niż wizja dwójki z mała różnica wieku 🙈 nawet nam się spodobała wizja ze za jednym zamachem odchowamy rodzeństwo :)
Ale na myśl o ciąży jak to będzie przebiegać, co grozi mi i maluchom nie umiem powstrzymać się od płaczu ☹️ myśle ze stres wiaodmo plus hormony ciążowe to mega mieszanka.

@la_mariquita o jeej biedna, mam nadzieje ze leki szybko zadziałają a jak tylko poczujesz się lepiej to i humor się poprawi! :) pewnie pare dni i wrócisz do siebie :)



@Paulina9525 ja jestem w 6 :) a ty sobie jak radzisz z taką wieścią? :)
 
Kurczę dziewczyny ja to płacze ze strachu nad tymi bliźniakami ☹️ boje się głównie o ciąże, o moje zdrowie i zdrowie maluchów. Mam naszczescie obok mamę która umie i chce zajmować się dzieciakami wiec będzie nam pomagać jakoś wizja dwóch noworodków mnie tak nie przeraża, a w sumie to mniej niż wizja dwójki z mała różnica wieku 🙈 nawet nam się spodobała wizja ze za jednym zamachem odchowamy rodzeństwo :)
Ale na myśl o ciąży jak to będzie przebiegać, co grozi mi i maluchom nie umiem powstrzymać się od płaczu ☹️ myśle ze stres wiaodmo plus hormony ciążowe to mega mieszanka.

@la_mariquita o jeej biedna, mam nadzieje ze leki szybko zadziałają a jak tylko poczujesz się lepiej to i humor się poprawi! :) pewnie pare dni i wrócisz do siebie :)



@Paulina9525 ja jestem w 6 :) a ty sobie jak radzisz z taką wieścią? :)
No wiadomo hormony dużo robią swoje,ale myślenie pozytywne dużo też daje😊 Ja jak się dowiedziałam że bliźniaki do 2 dni musiałam się z tym godzić 🙈
Ale! Jestem właśnie po wizycie i moje robaczki mają już prawie 2cm😍 Wszystko jest dobrze,dostałam już zalecenie żeby zapisać się na prenatalne.
 
No wiadomo hormony dużo robią swoje,ale myślenie pozytywne dużo też daje😊 Ja jak się dowiedziałam że bliźniaki do 2 dni musiałam się z tym godzić 🙈
Ale! Jestem właśnie po wizycie i moje robaczki mają już prawie 2cm😍 Wszystko jest dobrze,dostałam już zalecenie żeby zapisać się na prenatalne.
Wow gratulacje udanej wizyty ❤️ super ze wszytstko dobrze
 
Kurczę dziewczyny ja to płacze ze strachu nad tymi bliźniakami ☹️ boje się głównie o ciąże, o moje zdrowie i zdrowie maluchów. Mam naszczescie obok mamę która umie i chce zajmować się dzieciakami wiec będzie nam pomagać jakoś wizja dwóch noworodków mnie tak nie przeraża, a w sumie to mniej niż wizja dwójki z mała różnica wieku 🙈 nawet nam się spodobała wizja ze za jednym zamachem odchowamy rodzeństwo :)
Ale na myśl o ciąży jak to będzie przebiegać, co grozi mi i maluchom nie umiem powstrzymać się od płaczu ☹️ myśle ze stres wiaodmo plus hormony ciążowe to mega mieszanka.

@la_mariquita o jeej biedna, mam nadzieje ze leki szybko zadziałają a jak tylko poczujesz się lepiej to i humor się poprawi! :) pewnie pare dni i wrócisz do siebie :)



@Paulina9525 ja jestem w 6 :) a ty sobie jak radzisz z taką wieścią? :)
Dla pocieszenia moja siostra zniosła ciąże z bliźniakami bardzo dobrze, była tylko raz w szpitalu na zastrzyki na rozwój płuc. Urodziła w 37 tc duże, zdrowe dziewczyny💪
 
Dla pocieszenia moja siostra zniosła ciąże z bliźniakami bardzo dobrze, była tylko raz w szpitalu na zastrzyki na rozwój płuc. Urodziła w 37 tc duże, zdrowe dziewczyny💪
Dziękuje każda taka pozytywna historia dodaje mi otuchy!! ❤️
A jak twoja noga, lepiej to wyglada?
 
reklama
No wiadomo hormony dużo robią swoje,ale myślenie pozytywne dużo też daje😊 Ja jak się dowiedziałam że bliźniaki do 2 dni musiałam się z tym godzić 🙈
Ale! Jestem właśnie po wizycie i moje robaczki mają już prawie 2cm😍 Wszystko jest dobrze,dostałam już zalecenie żeby zapisać się na prenatalne.
W którym tugodniu jestes?☺️
 
Do góry