reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Wow gratuluje! Ja co prawda jestem tylko ciocia blizniakow, ale wiem ile wyzwań przed Toba 🙈
Czy tylko mi się wydaje, ze ten lutowy termin obfituje w bliźniaki i małe ciążowe cuda? Szok, coś musiało dobrego wisieć w majowym powietrzu 😂
mąż łzy szczęścia, ja przerażania 😂

Robię herbaty, kroje owocków i nadrabiam wątek! :)
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Wbijam na widzę już całkiem rozwinięty wątek!
Mam termin na przełom luty/marzec.
Dziś zaczęłam 6 tydzień i dziś dowidzialam się ze będą to blizniaki - dwujajowe i dwukosmówkowe.
szok totalnie!
Witam was wszystkie serdecznie ❤️
Może sa tu tez jakieś mamy bliźniaków? :)
Narazie mam kropeczki, teraz 2 tygodnie czekam na serduszka wiem ze może być różnie
Ps mam nadzieje ze mnie przyjmiecie jeszcze :D na początku apka pokazała mi 3 marca i tak czekałam na marcowe mamcie, ale teraz jednak luty :)
woooow! Gratuluje 😍 jak sie czujesz?
 
Cześć dziewczyny :)
Wbijam na widzę już całkiem rozwinięty wątek!
Mam termin na przełom luty/marzec.
Dziś zaczęłam 6 tydzień i dziś dowidzialam się ze będą to blizniaki - dwujajowe i dwukosmówkowe.
szok totalnie!
Witam was wszystkie serdecznie ❤️
Może sa tu tez jakieś mamy bliźniaków? :)
Narazie mam kropeczki, teraz 2 tygodnie czekam na serduszka wiem ze może być różnie
Ps mam nadzieje ze mnie przyjmiecie jeszcze :D na początku apka pokazała mi 3 marca i tak czekałam na marcowe mamcie, ale teraz jednak luty :)
@K448 gratulacje !!!!
Ja niedawno zostałam ciocią bliźniaków , sama słodycz ❤️

Dziewczyny mnie ostatnio trochę mniej bo spełniam się w roli cioci 😂 zaczęłam dziś 9 tydzień , nie mogę już doczekać się środy bo mam wizytę ❤️

Jak się wszystkie czujecie ? Opowiadajcie ❤️ trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️❤️❤️
Czy Wam też ten czas tak szybko leci ? Dopiero miałam 6 tydzień a już 9 🥹🥹🥹
 
@K448 gratulacje !!!!
Ja niedawno zostałam ciocią bliźniaków , sama słodycz ❤️

Dziewczyny mnie ostatnio trochę mniej bo spełniam się w roli cioci 😂 zaczęłam dziś 9 tydzień , nie mogę już doczekać się środy bo mam wizytę ❤️

Jak się wszystkie czujecie ? Opowiadajcie ❤️ trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty ❤️❤️❤️
Czy Wam też ten czas tak szybko leci ? Dopiero miałam 6 tydzień a już 9 🥹🥹🥹
ja mam jedynie meeega mdłości. A zarazem apetyt. Wszystko w jednym. Przytyłam już 1.5 kg a jestem w 7tc.. boję się, co będzie dalej!
 
reklama
Do góry