reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja jestem tak wykończona, tak niedospana, wiecznie senna i zmęczona, że już mi się to w głowie nie mieści 😮‍💨 Mam toootalnie dość. Jako tako funkcjonuję, a o 17 robię się dętka totalna, do tego dochodzą mdłości. Ukrop mnie wykańcza. Dramacik jakiś. Dzisiaj mam pierwszą wizytę i totalnie się stresuję, aż mnie rozwolnienie od tego złapało 😬
Ja podobnie. Ciągle niewyspana, mdłości rano tragedia, potem w ciągu dnia raz lepiej raz gorzej. Ból głowy wczoraj, też użyłam tego plastra hydrożelowego Ice i w sumie chyba trochę pomogło. Mnie o 21 już odcina, a jeśli się nie położę spać od razu to potem nie mogę zasnąć 😂
Upał tragedia, wychodzę z domu tylko po 20. Też dzisiaj mam wizytę, i oprócz tego typowego stresu to jeszcze się stresuje tym upałem czy nie zemdleje 🙈

Podobno w drugim trymestrze będzie lepiej? ;)
 
reklama
Ooo a myślałam że u mnie będzie duza roznica... 8 i 13....lat.


Ostatnio nie mam na nic siły. Leżę całymi dniami.... wszystko mnie męczy a tu pakowanie ... w pon lecimy... na wakacje... jestem tak zestresowana... kompletnie nie cieszą mnie te wakacje bo po prostu się martwię... do tego w pl takie upały a co dopiero w Turcji... apetyt jako tako. Na szczęście nie rzygam ale śmierdzi mi wszystko....Nawet powietrze . Masakra....jutro już zacznę sobie brać duphaston przed tym lotem ...ciekawe czy będę się po nim fobrze czuła... ? Miałyście jakies skutki uboczne przyjmowania duphastonu?
 
Jutro napisze a propo założenia wątku prywatnego. Mogłam pominąć coś jeśli tak to przepraszam. Ostatni raz dzisiaj proszę o skomentowanie a nie polubienie kto chce być w wątku prywatnym. Osoby które nie dały znać : @Charlotte9 @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @es88 .A nowe dziewczyny które dołączyły też proszę o komentarz czy chcecie być w wątku prywatnym bo was sobie nie zapisałam. Miłego dnia wszystkim 🥰🥰😀😀
I ja chętnie dołączę. :)

Ja z poprzedniej ciąży najlepiej wspominam drugi trymestr, pierwszy przespałam a drugi jak ręką odjął, wróciła energia, nie byłam jeszcze ociężała, podobało mi się :D Tłumaczę sobie, że już bliżej niż dalej, jeszcze troszeczkę... :D
 
Jutro napisze a propo założenia wątku prywatnego. Mogłam pominąć coś jeśli tak to przepraszam. Ostatni raz dzisiaj proszę o skomentowanie a nie polubienie kto chce być w wątku prywatnym. Osoby które nie dały znać : @Charlotte9 @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @es88 .A nowe dziewczyny które dołączyły też proszę o komentarz czy chcecie być w wątku prywatnym bo was sobie nie zapisałam. Miłego dnia wszystkim 🥰🥰😀😀
Ja chętnie dołączę do wątku prywatnego 😊
 
Jutro napisze a propo założenia wątku prywatnego. Mogłam pominąć coś jeśli tak to przepraszam. Ostatni raz dzisiaj proszę o skomentowanie a nie polubienie kto chce być w wątku prywatnym. Osoby które nie dały znać : @Charlotte9 @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @es88 .A nowe dziewczyny które dołączyły też proszę o komentarz czy chcecie być w wątku prywatnym bo was sobie nie zapisałam. Miłego dnia wszystkim 🥰🥰😀😀
tak tak zapisuj 😍
 
Całe 6,9 cm malucha, ciąża wygląda na młodszą o kilka dni, więc lekarz z TP chce się wstrzymać do USG pierwszego trymestru. Tak poza tym serduszko bije i wszystko jest na ten moment dobrze 🙂
 

Załączniki

  • 6127fff3-2766-46fd-8ccd-c92ed9425879.jpeg
    6127fff3-2766-46fd-8ccd-c92ed9425879.jpeg
    53,9 KB · Wyświetleń: 56
Jutro napisze a propo założenia wątku prywatnego. Mogłam pominąć coś jeśli tak to przepraszam. Ostatni raz dzisiaj proszę o skomentowanie a nie polubienie kto chce być w wątku prywatnym. Osoby które nie dały znać : @Charlotte9 @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @es88 .A nowe dziewczyny które dołączyły też proszę o komentarz czy chcecie być w wątku prywatnym bo was sobie nie zapisałam. Miłego dnia wszystkim 🥰🥰😀😀
Tak, tak poproszę o zapisanie ☺️.
Ehhh mnie też od dwóch dni męczą bóle głowy zimny kompres i drzemka pomaga.
Ciągle mam problemy z tym jedzeniem. Coś bym zjadła, bo już głód mnie męczy, ale nic mi nie smakuje. Obecnie tylko kanapki z twarożkiem jestem w stanie przełknąć.
 
Tak, tak poproszę o zapisanie ☺️.
Ehhh mnie też od dwóch dni męczą bóle głowy zimny kompres i drzemka pomaga.
Ciągle mam problemy z tym jedzeniem. Coś bym zjadła, bo już głód mnie męczy, ale nic mi nie smakuje. Obecnie tylko kanapki z twarożkiem jestem w stanie przełknąć.
To ja z jedzeniem mam to samo i też u mnie kanapki z twarożkiem górują ostatnie dni 🤣🤣
 
reklama
Do góry