reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Jutro napisze a propo założenia wątku prywatnego. Mogłam pominąć coś jeśli tak to przepraszam. Ostatni raz dzisiaj proszę o skomentowanie a nie polubienie kto chce być w wątku prywatnym. Osoby które nie dały znać : @Charlotte9 @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @es88 .A nowe dziewczyny które dołączyły też proszę o komentarz czy chcecie być w wątku prywatnym bo was sobie nie zapisałam. Miłego dnia wszystkim 🥰🥰😀😀
chętnie dołączę 😉😉
 
reklama
Dziewczyny, ja nie badałam progesteronu i nie wiem czy robię dobrze. W sumie w poprzednich ciążach nie pamiętam, żebym badała i nie wiem czy to jest konieczne. Co uważacie?
Ja nie badałam, ale mi lekarz po badaniu na fotelu "ręcznym" stwierdził, że macica trochę twarda i przepisał duphaston.
My się już tymi lekami wszystkimi niestety dobrze znany bo dwie poprzednie ciąże miałam bardzo mocno nimi obłożone już zaczynając od w ogóle walki o owulacje.
Więc dla nas to trochę szok, że teraz zaszłam w ciążę tak o.
Jutro napisze a propo założenia wątku prywatnego. Mogłam pominąć coś jeśli tak to przepraszam. Ostatni raz dzisiaj proszę o skomentowanie a nie polubienie kto chce być w wątku prywatnym. Osoby które nie dały znać : @Charlotte9 @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @es88 .A nowe dziewczyny które dołączyły też proszę o komentarz czy chcecie być w wątku prywatnym bo was sobie nie zapisałam. Miłego dnia wszystkim 🥰🥰😀😀
Ja też chętnie dołączę do wątku prywatnego.

Nie wiadomo. Ani na IP ani wczoraj na wizycie kontrolnej nie było widać na usg nic niepokojącego. Może był jakiś krwiak lub w niszy po pierwszej cesarce zebrała się krew. Teraz jeszcze bardziej się martwię o dzidzię, zwłaszcza że mam już za sobą stratę :(
Wiem, że każda krew to strach, ale na prawdę zdarza się to. W poprzedniej ciąży dosłownie zalało mnie krwią jak podczas okresu w 16tc i też już po nie znaleźli mi w szpitalu przyczyny, a na wypisie wpisany prawdopodobny krwiak. Oszczędzaj się.
Dziewczyny od poniedziałku wrócę i będę aktywna na forum, wiem że też ma prywatny wątek być. Jutro mój wielki dzień 👰🏼‍♀️🤵🏻‍♂️
Wszystkiego najlepsze i samych szczęśliwych chwil! 🩷
 
Ja w tym tygodniu wszystkim najbliższym powiedziałam o ciąży, czyli rodzicom i siostrze. Czułam się z tym mega nieswojo bo miałam wrażenie jakbym mówiąc o tym zapeszała. Z drugiej strony nawet jeśli coś się okaże nie tak to i tak się o tym dowiedzą. Zawsze w krytycznej sytuacji byli wsparciem.

Minął tydzień od wizyty i też świruję, bo ranki i dni mam lepsze, bezobjawowe i człowiek się martwi czy na pewno wszystko dobrze, a potem przychodzi wieczór i mdłości i się człowiek zastanawia kiedy to w końcu przejdzie. Niezmiennie tylko nie przechodzi mi przez gardło kawa którą zawsze piłam.

W ogóle mam ostatnio mieszaninę myśli. Z jednej strony wiele obaw na przyszłość, o wiek w tej ciąży o trzecie cc, a później sama siebie karcę w głowie, żeby nie wybiegać tak daleko w przyszłość, żeby żyć od wizyty di wizyty i jakoś się ułoży.
 
Ooo a myślałam że u mnie będzie duza roznica... 8 i 13....lat.


Ostatnio nie mam na nic siły. Leżę całymi dniami.... wszystko mnie męczy a tu pakowanie ... w pon lecimy... na wakacje... jestem tak zestresowana... kompletnie nie cieszą mnie te wakacje bo po prostu się martwię... do tego w pl takie upały a co dopiero w Turcji... apetyt jako tako. Na szczęście nie rzygam ale śmierdzi mi wszystko....Nawet powietrze . Masakra....jutro już zacznę sobie brać duphaston przed tym lotem ...ciekawe czy będę się po nim fobrze czuła... ? Miałyście jakies skutki uboczne przyjmowania duphastonu?
Nie przejmuj się duphastonem , ja go biorę 3 razy dziennie, do tego estrofem, luteinę, cyclogest, acofil, neoparin, oprócz objawów typowo ciążowych czyli mdłości to nic mi nie jest 😚
 
reklama
Do góry