reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2025

Ja się zastanwialm w poprzedniej ciazy lekarz kazał mi zrobic na pocztku progesteron. W tej nic nie mówił o badaniu.
Teraz mam jeszcze przed 7dni brać duphaston. Zastwniam się czy nie zbadać gdy skończę brać 🤔
Duphaston nie wychodzi we krwi, więc możesz badać nawet teraz.
 
reklama
Ja miałam mieć dziś wizytę a niestety została odwołana 😒😒 do tego strasznie mnie dziś boli głowa...... robiłam już i drzemkę i kompres na czoło i nic nie pomaga masakra jakaś 😒😒😒😒😒
 
Ja jestem tak wykończona, tak niedospana, wiecznie senna i zmęczona, że już mi się to w głowie nie mieści 😮‍💨 Mam toootalnie dość. Jako tako funkcjonuję, a o 17 robię się dętka totalna, do tego dochodzą mdłości. Ukrop mnie wykańcza. Dramacik jakiś. Dzisiaj mam pierwszą wizytę i totalnie się stresuję, aż mnie rozwolnienie od tego złapało 😬
Witaj w klubie, ja tez ledwo żyje. Nie nadaje się do chodzenia w ciazy. Nigdy więcej 🙈
 
Ja dołączam do klubu przyszłych mam beż energii szczególnie w taki upał.
Wczoraj miałam wizytę u lekarza. Mimo bardzo obfitego krwawienia dzidziuś ma się dobrze. Obecnie jestem w 9t4d.
Chcę dołączyć do wątku prywatnego.
 
Ja miałam mieć dziś wizytę a niestety została odwołana 😒😒 do tego strasznie mnie dziś boli głowa...... robiłam już i drzemkę i kompres na czoło i nic nie pomaga masakra jakaś 😒😒😒😒😒
To współczuję... A wizyty tak uspokajają... Mi bardzo ulgę w bólu głowy daje to co na zdjęciu i trzymam to przed nałożeniem na czoło jeszcze z 1h w lodówce. Może spróbujesz?
 

Załączniki

  • IMG_20240712_135535.jpg
    IMG_20240712_135535.jpg
    388,1 KB · Wyświetleń: 20
Witaj w klubie, ja tez ledwo żyje. Nie nadaje się do chodzenia w ciazy. Nigdy więcej 🙈
Ja w każdej ciąży mam energię na zerowym poziomie, w tej w dodatku te mdłości i zmęczenie gigantus. Już mam po kokardę, a to dopiero początek. Aż się boję pomyśleć, co to będzie pod koniec 😬 znowu zadyszka, wielki brzuch, zatwardzenia, wieczne bąki 🤣🤣🤣
 
Jutro napisze a propo założenia wątku prywatnego. Mogłam pominąć coś jeśli tak to przepraszam. Ostatni raz dzisiaj proszę o skomentowanie a nie polubienie kto chce być w wątku prywatnym. Osoby które nie dały znać : @Charlotte9 @Milka11318 @jessi.g93 @Karikari @es88 .A nowe dziewczyny które dołączyły też proszę o komentarz czy chcecie być w wątku prywatnym bo was sobie nie zapisałam. Miłego dnia wszystkim 🥰🥰😀😀
 
reklama
Dobrze że u dzidziusia wszystko w porządku 💕💕 Wiadomo skąd takie krwawienie?
Nie wiadomo. Ani na IP ani wczoraj na wizycie kontrolnej nie było widać na usg nic niepokojącego. Może był jakiś krwiak lub w niszy po pierwszej cesarce zebrała się krew. Teraz jeszcze bardziej się martwię o dzidzię, zwłaszcza że mam już za sobą stratę :(
 
Do góry