reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Dotkass słyszałam, że po cc możliwy jest poród sn. Nie zgłębiałam tematu, bo mnie nie dotyczy, ale może możesz spróbować :)

Po dwóch CC już nie


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Tylko na sekundke bo zaraz wchodze na kolejna wizyte :)

2 zdrowych chlopcow [emoji173]️[emoji173]️

8cm oboje, "A" 80g, "B" 76g
[emoji7][emoji7]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Gratuluje i nareszcie Ty również doczekałas się i wiesz kto tam Ci w brzuszku siedzi[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tak liczyłam u ciebie na dziewczynki, nie wiem dlaczego [emoji1] ale u siebie tez liczyłam na dziewczynę [emoji6] najwyraźniej intuicji u mnie brak. Super, że chłopaki zdrowo rosną, teraz już na pewno jesteś dużo spokojniejsza i może będziesz mogła powoli cieszyć się ciążą [emoji41] rzeczywiście jakiś urodzaj na chłopaków. Ja juz przyzwyczailam się do myśli, że będę miała syna, chociaż dla dziewczynki miałam juz wybrane imię :) a może akurat za tydzień okaże się że dziewoja...
 
reklama
Dziewczyny, a można samemu zadecydować o cc? Umówić się na konkretny termin porodu?
Ostatnio moje dwie koleżanki rodziły sn i oby dwa dzieciaczki urodziły się podduszone i przez cc robionym w ostatnim momencie bo by się udusily, jednej maluch już nie oddychal, reanimowali go i teraz ma problemy zdrowotne i rozwojowe...
 
Do góry