reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dzień dobry poniedzialkowo,

Słoneczko już swieci, ale w powietrzu powoli czuć jesienią. Dziś ciąg dalszy prania pourlopowego, chociaż R kazał mi dziś odpoczywać. Po wczorajszych wojażach sklepowych wróciłam z tak bolącym i twardym brzuchem, ze nawet magnez nie za wiele dał...no, ale samo się nie zrobi [emoji12]...i to moj plan na dziś- pranie i byczenie się [emoji6]

Miłego dnia Kochane [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry,
Ja też dzisiaj planuję pranie, oprócz tego zaczynam pakować już mniej potrzebne rzeczy przed przeprowadzką. Ja nie wiem, skąd my mamy tyle rzeczy, jestem przerażona ;)
 
Dzień dobry,
Ja też dzisiaj planuję pranie, oprócz tego zaczynam pakować już mniej potrzebne rzeczy przed przeprowadzką. Ja nie wiem, skąd my mamy tyle rzeczy, jestem przerażona ;)

Hahaha...człowiek to chomik- lubię przeprowadzki, zmiany pokoi, przemeblowania, remonty właśnie z tego powodu, ze można przejrzeć i wywalić, albo oddać sporo niepotrzebnych rzeczy [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
I dupa...nic nie zrobię...wstałam i ud razu spiął mi się brzuch...lyknelam podwójna dawkę magnezu i leżę...szlag mnie trafi...zamiast się cieszyć, ze samopoczucie już lepsze, posprzątał by człowiek to nie, bo brzuch nie pozwala [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
I dupa...nic nie zrobię...wstałam i ud razu spiął mi się brzuch...lyknelam podwójna dawkę magnezu i leżę...szlag mnie trafi...zamiast się cieszyć, ze samopoczucie już lepsze, posprzątał by człowiek to nie, bo brzuch nie pozwala [emoji17]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

A czemu tak się dzieje? Też tak miewam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A czemu tak się dzieje? Też tak miewam.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Niestety tak bywa...zmęczenie organizmu [emoji17] w pierwszych dwóch ciążach tak nie miałam, a teraz- masakra...jedyne wyjście wtedy to leżeć i odpoczywać. Mam znajoma, która przez wszystkie 3 ciąże musiała niemalże leżeć od 4-5 mca, bo tak jej się stawiała macica


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Niestety tak bywa...zmęczenie organizmu [emoji17] w pierwszych dwóch ciążach tak nie miałam, a teraz- masakra...jedyne wyjście wtedy to leżeć i odpoczywać. Mam znajoma, która przez wszystkie 3 ciąże musiała niemalże leżeć od 4-5 mca, bo tak jej się stawiała macica


16ud3e3kpztre1wh.png

A to niebezpieczne? Muszę łyknąć magnez.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to niebezpieczne? Muszę łyknąć magnez.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Takie spinanie macicy może doprowadzić do skurczy (bo w sumie to taki mniej niebezpieczny skurcz)...najlepiej łykać magnez 3 razy dziennie...ja akurat łykam AsMag forte 3 X1 od dziś zwiększam dawke na 3x2 tbl


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Ja przez takie skurcze przeleżałam całą poprzednią ciąże. Zaczęło się ok 10 tyg, pogorszylo w 16 i okazalo sie ze szyjka sie przez to skraca. I mimo dalszego lezenia i lekow (magnez, duphaston, fenoterol, cordafen) zaczelam rodzic w 26tyg. Ale na szczescie polozyli mnie plackiem, wsadzili basen pod tylek, popodlaczali kroplowki i zatrzymali porod. Ale tak spedzilam prawie 3 m-ce.
Takze dziewczyny jezeli cos Wam sie dzieje to oszczedzajcie sie, dmuchajcie na zimne i jak trzeba idzcie do lekarza nawet gdyby to mialo byc nadgorliwe.
 
reklama
Do góry