reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Trójmiasto :) byłabym Ci bardzo wdzięczna ;)

Spoko już pisze do dziewczyny z tego terenu [emoji6]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Ja przez takie skurcze przeleżałam całą poprzednią ciąże. Zaczęło się ok 10 tyg, pogorszylo w 16 i okazalo sie ze szyjka sie przez to skraca. I mimo dalszego lezenia i lekow (magnez, duphaston, fenoterol, cordafen) zaczelam rodzic w 26tyg. Ale na szczescie polozyli mnie plackiem, wsadzili basen pod tylek, popodlaczali kroplowki i zatrzymali porod. Ale tak spedzilam prawie 3 m-ce.
Takze dziewczyny jezeli cos Wam sie dzieje to oszczedzajcie sie, dmuchajcie na zimne i jak trzeba idzcie do lekarza nawet gdyby to mialo byc nadgorliwe.
Ja tez bylam przykuta do lozka mniej wiecej od 26tyg. Koszmar! Dlatego teraz staram sie nie przemeczac za nadto. I tak mam wiecej ruchu niz w pierwszej ciazy przy czterolatku ;)

Ja rodziłam naturalnie i miałam dwie cesarki i dla porównania powiem Wam że jestem bardziej zadowolona z cesarek,poród naturalny okropnie boli ,człowiek się godzinami męczy mam traumę.A po cesarkach szybko dochodziłam do siebie,nie bolało tak bardzo jak sn,a po porodzie naturalnym miałam silna anemię,krwotok i musiałam tydzień leżeć w szpitalu.
Wspolczuje :( A powiedz, dziecko wtedy lezy w szpitalu z mama?

Dziewczyny, a można samemu zadecydować o cc? Umówić się na konkretny termin porodu?
Ostatnio moje dwie koleżanki rodziły sn i oby dwa dzieciaczki urodziły się podduszone i przez cc robionym w ostatnim momencie bo by się udusily, jednej maluch już nie oddychal, reanimowali go i teraz ma problemy zdrowotne i rozwojowe...
Wiesz, w prywatnej klinice za 5 klockow wszystko Ci zrobia z pocalowaniem w koniuszek paluszka ;)
 
My juz w domku.

Ehh troche mi smutno, ze nie bede miala corki, jakos bede musiala sie z tym pogodzic. Najwazniejsze, ze dzieciaczki rosna super i nie ma sie do czego przyczepic :)
Kuba dumny jak paw, oszalal na USG jak lekarka pokazala siusiaka [emoji23] obdzwonil chyba juz pol swiata [emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@Paraplu szczerze mówiąc ja tez obstawiałam u Ciebie dziewczynki...a co do córki, jeszcze macie szanse za jakiś czas [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Juz posiadanie drugiego bylo pod znakiem zapytania (rozwiazalo sie samo przez bliznieta :) )takze trzeciego raczej nie bedzie.
Przynajmniej pies to suczka i moge dac tutaj upust z rozowym kolorem ;)



<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
reklama
Do góry