reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny, a można samemu zadecydować o cc? Umówić się na konkretny termin porodu?
Ostatnio moje dwie koleżanki rodziły sn i oby dwa dzieciaczki urodziły się podduszone i przez cc robionym w ostatnim momencie bo by się udusily, jednej maluch już nie oddychal, reanimowali go i teraz ma problemy zdrowotne i rozwojowe...
Obawiam się, że może byc ciężko ale zawsze warto spróbować porozmawiać na ten temat z lekarzem. Napewno takie cc na zadzanie będzie też kosztowało.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
 
reklama
Obawiam się, że może byc ciężko ale zawsze warto spróbować porozmawiać na ten temat z lekarzem. Napewno takie cc na zadzanie będzie też kosztowało.

Sent from my SM-G900F using Forum BabyBoom mobile app
Mogę zapłacić byleby dziecko urodziło się zdrowe... Jedna z tych koleżanek przez tydzień jeździła do szpitala z rozwarciem i odsylali ją do domu... Aż w końcu miała zielone wody... Straszne jest to co tu się dzieje, aż nie wiem który szpital wybrać...
 
Gratuluję chłopaków!
O niee a ja będę czekała aż do 28, może wtedy poznam płeć... zazdroszczę, że już wiecie ;)
@Sylviia jeśli chodzisz prywatnie do lekarza to prędzej załatwisz sobie cc, na NFZ bez wskazań myślę, że nie ma co liczyć...
 
Gratuluję chłopaków!
O niee a ja będę czekała aż do 28, może wtedy poznam płeć... zazdroszczę, że już wiecie ;)
@Sylviia jeśli chodzisz prywatnie do lekarza to prędzej załatwisz sobie cc, na NFZ bez wskazań myślę, że nie ma co liczyć...
Chodzę prywatnie do zastępcy ordynatora w szpitalu w którym chciałabym rodzić. Ale tam rzadko kiedy przyjmują bo mają pełno i z żółtą karteczką (od ordynatora który bierze 400 zł za wizytę) kobiety mają pierszenstwo heh
 
@Sylviia dokładnie jak piszą dziewczyny, zależy od lekarza i podejścia...jeśli nie masz wskazań- nie ma opcji...przypomnij mi skąd jesteś? Podpytam się przez kogo mogłabyś mieć zlecone CC- postaram się w każdym razie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Mogę zapłacić byleby dziecko urodziło się zdrowe... Jedna z tych koleżanek przez tydzień jeździła do szpitala z rozwarciem i odsylali ją do domu... Aż w końcu miała zielone wody... Straszne jest to co tu się dzieje, aż nie wiem który szpital wybrać...
Nie doradze Ci, bo sama tak naprawdę czekam na odpowiedni moment aby porozmawiać ze swoim lekarzem nt.cc na zadanie i nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Jak się nie zgodzi będę rodzic SN.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mykam robić spaghetti z tuńczykiem i kaparami [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png
 
Chodzę prywatnie do zastępcy ordynatora w szpitalu w którym chciałabym rodzić. Ale tam rzadko kiedy przyjmują bo mają pełno i z żółtą karteczką (od ordynatora który bierze 400 zł za wizytę) kobiety mają pierszenstwo heh
Ale jeśli przyjedzie sie konkretnie juz na porodowke to chyba nie odesla pacjentki z kwitkiem? Czy mylę się? Gdzie w ogóle chcesz rodzic?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@Sylviia dokładnie jak piszą dziewczyny, zależy od lekarza i podejścia...jeśli nie masz wskazań- nie ma opcji...przypomnij mi skąd jesteś? Podpytam się przez kogo mogłabyś mieć zlecone CC- postaram się w każdym razie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Podpytasz się? ??? Masz jakieś kontakty. Może orientujesz się z kim można sensownie porozmawiać nt z lubuskiego????

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry