reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Marudka,ja też jestem do tyłu bo u mnie dopiero w poniedziałek zacznie się 12 tydzień. Termin mam na 26 luty ale będę miała planowane CC więc wcześniej urodzę.

Z jakiego powodu masz planowane?


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Hej dzień dobry :)
U nas dzisiaj zapowiada się pogoda bez szaleństw- trochę szkoda bo chciałam jechać na działkę :) w nocy za to była burza Armagedon- drzewa połamane, dachy z bloków (!) pozrywane, masakra.

Co do objawów to z synkiem w ciąży zjadłam więcej słodyczy niż przez całe swoje życie, więc te wszystkie zabobony wrzucić między bajki ;) chociaż teraz w ogóle słodyczy nie jem, więc może, może... ;) marzy mi się dziewczynka, moja ostatnia strata to była córcia... no, ale najważniejsze, żeby było zdrowe... :)
 
Dziewczyny ja w 7 tygodniu też miałam przez brzuch i było wszystko super widać więc może to kwestia sprzętu?
Wow Wy już 15 tydzień itd to też Wam wychodzi termin luty? Czuję się opóźniona strasznie jak czytam forum :zawstydzona/y:
Mamazbb ja też ma różne tego typu bóle, Dotkass ma rację na pewno rosnąca macica itd uciskają na nerwy - najgorsze, że to nawet nie półmetek ...Co będzie później?Czasem nogi tak bolą, że nie mogę wytrzymać...
Dziewczyny, kiedy najlepiej powtórzyć TSH? Wyszło mi za niskie dwa tygodnie temu, przed ciążą miałam wahania - za niskie/w normie/za niskie ale nikt nic z tym nie robił, kazał obserwować.Czy teraz jest dobra pora na powtórkę badania, czy poczekać jeszcze tydzień lub dwa?
Miłego weekendu wszystkim:biggrin2:
Tsh sprawdza się min co 6 tygodni

@Sylviia to ja się odezwę jak będę wiedziała już na 100% ;)
 
Dzięki za wszystkie odpowiedzi! :biggrin2:
Ja w pierwszej ciąży byłam pewna, że będzie chłopak i się sprawdziło - teraz czuję, że to dziewczynka, a chyba wolałabym drugiego księcia mamusi haha ;)
 
Cześć Dziewczyny :)
Podczytuję Was od dłuższego czasu i już chyba w końcu oswoiłam się ze swoją ciążą, więc czas dołączyć.
Mam termin 25.02.
Mam 29 lat, mam corke, która w grudniu skończy 6 i synka, który za 2tyg. ma 2 urodziny. A w środę będąc na wizycie usłyszałam, że będę miała drugiego syna. Chociaż jeszcze troszkę w to powatpiewam, bo to był 11t3d - bardzo wcześnie. W pierwszej ciazy dowiedziałam się w 19t a w drugiej w 13. Za tydzień 21.08 mam usg genetyczne, zobaczymy czy sie potwierdzi.
Jestem po dwoch cesarkach, bo moje dzieci i ciało nie wspolpracowaly, mimo pełnego rozwarcia nie wstawiały się w kanał rodny.
Mimo, że od zawsze planowaliśmy 3 dzieci to pierwsze tygodnie ciąży były dla mnie bardzo smutne, popadlam w jakąś depresję, dochodziło do tego, że marzyłam o poronieniu :(, ale w końcu przeszło. Po raz pierwszy w ciąży męczył mnie też całodzienne mdłości, które w końcu ustały, wiec może to przez to depresja się nasilała.
Mam nadzieje ze dołączając do Was już w ogóle zły nastrój minie. Pozdrawiam Was i Wasze Maleństwa!
 
A to tak jak ja...z tym, ze w moim przypadku czy będzie wcześniej cięcie to się okaże...wszystko zależy jak blizna będzie się rozciągać, możliwe ze będziemy czekać do terminu [emoji12]


16ud3e3kpztre1wh.png

Co do 3 CC to ja też mam nadzieje doczekać do rozpoczecia się akcji porodowej. Nie chce mieć planowanej cesarki. Moja gin prowadząca ciążę jest za. Będziemy obserwować bliznę.
 
@NianiaOgg witaj, rozgośc się [emoji16]
Tez wolałabym, by akcja się rozpoczęła samoistnie jak w dwóch poprzednich ciążach, ale jeśli będzie mus wcześniej nie będę się sprzeciwiać


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Z tego co wiem, to termin cesarki jest wyznaczany zawsze wcześniej właśnie po to żeby nie doszło do samoistnej akcji porodowej bo wtedy może pęknąć macica. Poprzednią cesarkę miałam 7 dni przed terminem ,na szczęście dotrwałam,a teraz poproszę lekarza żeby dał mi skierowanie na cesarkę w 38 tygodniu.Boję się, żeby coś wcześniej nie zaczeło się dziać.
 
Do góry