reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Z tego co wiem, to termin cesarki jest wyznaczany zawsze wcześniej właśnie po to żeby nie doszło do samoistnej akcji porodowej bo wtedy może pęknąć macica. Poprzednią cesarkę miałam 7 dni przed terminem ,na szczęście dotrwałam,a teraz poproszę lekarza żeby dał mi skierowanie na cesarkę w 38 tygodniu.Boję się, żeby coś wcześniej nie zaczeło się dziać.

Nie zgodzę się z Tobą, nie miałam planowanej drugiej CC- miałam wybór...w związku z tym, ze miałam prawie 5 lat różnicy od pierwszego porodu moja blizna była w doskonałym stanie...akcja zaczęła się samoistnie, jak dojechałam do szpitala zapytali tylko czy chce próbować rodzic SN, czy CC- wybrałam CC...teraz, jeśli moja blizna na to pozwoli tez będę czekała


16ud3e3kpztre1wh.png
 
reklama
Ja miałam pierwsze CC z konieczności w trakcie porodu naturalnego, teraz wszystko wskazuje na to, że będzie znowu - podobno łożysko jest w tej chwili przodujące, i jest możliwość przesunięcia się go na bliznę - nie wiem, czy w takich przypadkach można czekać na akcję porodową? Bo oczywiście ja też bym tak wolała ;)
 
Właśnie, wszystko zależy od blizny ma macicy. Jeśli u mnie okaże się że coś jest nie tak i grozi rozejsciem się to też nie będę ryzykować i umowie się na termin. Najbardziej mi pasuje 14.02 :D, powinien być spokój na porodowce, bo kto inny chce rodzic w walentynki ;).
 
Mnie przy 2 ciazy cala ciążę lekarze namawiali do proby sn i tez bardzo tego chciałam, ale synek mimo skurczów partych nie wstawił główki w kanał rodny wiec skończyło się cięciem.
 
Ja urodziłam się 17.02, terminy OM mam na 12.02, a z usg 8.02...biorąc pod uwagę, ze to moj 3 poród i do tego CC to nie urodzę sobie prezentu [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witam Was kobietki! Zostawiłam Was na jakiś czas, ale znów tu wróciłam i już z pytaniem bo jestem całkiem ciemna w tym. Facet mnie zostawił, po tym jak mnie zdradził, okazało się, że jest oszustem i naciągaczem i nie byłam jedyną którą zwiódł w taki sposób, kiedy mogę go podać o alimenty? I co zrobić, jeżeli jego adres zamieszkania jest, że tak to ujmę "ruchomy"
 
Witam Was kobietki! Zostawiłam Was na jakiś czas, ale znów tu wróciłam i już z pytaniem bo jestem całkiem ciemna w tym. Facet mnie zostawił, po tym jak mnie zdradził, okazało się, że jest oszustem i naciągaczem i nie byłam jedyną którą zwiódł w taki sposób, kiedy mogę go podać o alimenty? I co zrobić, jeżeli jego adres zamieszkania jest, że tak to ujmę "ruchomy"
A uzna dziecko za swoje? Bo jak nie to najpierw będziesz musiała wystąpić do sądu o test o uznanie ojcostwa i wtedy gdy w badaniach wykaże że on jest ojcem będziesz mogła go pozwać o alimenty
 
reklama
Tak, uzna. Straszy mnie, że mi zabierze dziecko
Ciężko mu będzie to zrobić, jeżeli masz dobre warunki dla maluszka nie odbierze Ci go. Także o to się nie bój :) zachowuj wszystkie wiadomości od niego w których Cię straszy wyzywa itp, Ty staraj się być spokojna i tego nie robić. Te wiadomości będą dowodem gdyby próbował odebrać Ci dziecko, także zachowaj wiadomości w których wyszło że Cię zdradza.
 
Do góry