reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Hej dziewczyny podczytuje Was cały czas ale nie mam weny na pisanie postów:p Chciałam się tylko zapytać, czy któraś z Was też ma torbiel na jajniku? Bo moja wciąż rośnie i podobno jest już dwukomorowa i kłuje mnie i strasznie stresuje :/ Ale lekarz mówi, że nie martwimy się tym i nie ruszamy do 16 tygodnia...Ale ja oczywiście wyobrażam sobie wszystkie możliwe scenariusze :/ Czy któraś z Was ma lub miała już w ciąży torbiel??:dry: Miłego dnia i powodzonka na najbliższych badaniach dla wszystkich! :-) :)
 
Spokojnie, będzie dobrze. Fajnie, że masz już prenatalne. Teraz tylko wyczekiwac kopniaczkow maluszka i juz z gorki[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję. Dziś 12tc2d.
I tak jest postęp, bo przed tym usg zaczęłam sie stresować dopiero dzis, przed poprzednimi łapał mnie stres juz dzień przed :). Dam znać po.
 
Ja mam małą torbiel na prawym jajniku ,mówiłam lekarzowi że mnie kłuje on powiedział że to jest niemożliwe że to pewnie więzadła macicy mi się rozciągają :/ 8 sierpnia mam wizytę to sprawdzi czy rośnie.
 
Cześć dziewczyny! U mnie ostatnio bardzo intensywnie. W sobotę ogarnęłam bałagan po remoncie łazienki i wieczorem dopadła mnie rwa kulszowa, ból był tak silny, że nawet nie wstałam wykąpać się bo nie dałam rady :( wczoraj za to szybki obiadek i pluskaliśmy się w basenie z synkiem, popołudniu mały pojechał z dziadkami do prababci, a ja mało nie zwariowałam bez niego:-D wypiłam kawę na spokojnie!!!!, poleżałam, ogoliłam nogi, posprzątałam w pokoju, obgadaliśmy kilka spraw z mężem i czekaliśmy na małego. No i ja się pytam co my robiliśmy jak nie mieliśmy dziecka? :-) :)

Dziewczyny czytam Was na bieżąco, ale przepraszam, już nie wiem co której chciałam odpisać...

Dziś wizyta u lekarza więc się okaże co z tą płcią naszego bąbelka. Dopadła mnie jakaś infekcja paskudna, wszystko piecze, swędzi, obolałe jak cholera, z siku też problem, a po przytulankach czuję jak bym miała w kroku jednego wielkiego bolącego siniaka :( więc dobrze , że dziś wizyta!

Spotkałam właśnie znajomą na mieście i ma cudną trzymiesięczną córeczkę...jak ja dam radę z takim okruszkiem, już zapomniałam jak się to robi:D
 
Hej dziewczynki :)

U mnie dzisiaj 11tc+4. Wizyta dopiero 14 sierpnia [emoji33] ja nie wiem czy tyle wytrzymam [emoji85][emoji33]gdzie ten luty?! [emoji4]

Dzisiaj i jutro mam wolne [emoji1377] no moze nie do konca bo dzisiaj mala papierologia a jutro krotkie spotkanie z moja zastepczynia. No ale to nic w stosunku do calego dnia pracy. W sierpniu pracuje juz tylko 3 dni w tygodniu. A od wrzesnia chyba juz robie sobie wolne [emoji1377][emoji1377]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry