reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jeśli chodzi o piwo 0, 0%to bavaria i smakuje jak piwo tylko dostępna jest raczej w dużych sklepach
Ale smaka robicie,zwlaszcza w ta pogode.

Ja nadal mam bezsenne noce,chyba bede czerpac energie z kosmosu. :-( Oprocz tego ok. Mam wiecej sily i mdlosci sie zmniejszyly. Upaly jednak na pewno w tym tygodniu dadza sie we znaki. Jutronma byc 35 st.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej Dziewczyny, mam nadzieje, że u Was wszystko ok. Przyznaje, że ost ciężko mi tu zagladac. po prenatalnych nadal jestem w stresie, Nt 2,5-2,6 także w gornej granicznej wysokosci- 95 centyl. Pappa na szczescie wyszła ok, ale ryzyko 1:387. Serce ok, przeplywy ok, kosc nosowa widoczna, mozg ok. Ale przez wysokie Nt prowadzacy zasugerowal Nifty. Dzis pobranie i kolo 11.08. wyniki.
 
Dziewczyny jakie polecacie witaminy?
Dzis skonczyl mi sie folik. Od czwartku zaczynam 12 tc a chyba do tego czasu powinno sie go brac z tego co pamietam,wiec nie ma sensu dokupywac raczej. Sama nie wiem. A wy do kiedy bierzecie?
 
Hej dziewczyny podczytuje Was cały czas ale nie mam weny na pisanie postów:p Chciałam się tylko zapytać, czy któraś z Was też ma torbiel na jajniku? Bo moja wciąż rośnie i podobno jest już dwukomorowa i kłuje mnie i strasznie stresuje :/ Ale lekarz mówi, że nie martwimy się tym i nie ruszamy do 16 tygodnia...Ale ja oczywiście wyobrażam sobie wszystkie możliwe scenariusze :/ Czy któraś z Was ma lub miała już w ciąży torbiel??:dry: Miłego dnia i powodzonka na najbliższych badaniach dla wszystkich! :-) :)
Miałam w pierwszej ciąży nic z tym nie robiłam.
 
Dziewczyny jakie polecacie witaminy?
Dzis skonczyl mi sie folik. Od czwartku zaczynam 12 tc a chyba do tego czasu powinno sie go brac z tego co pamietam,wiec nie ma sensu dokupywac raczej. Sama nie wiem. A wy do kiedy bierzecie?
Ja pytałam gina to powiedział że mam brać. Nie biorę witamin stricte dla kobiet w ciąży tylko wszystko łykam osobno, kwas foliowy, magnez, żelazo, jod, vit D3
 
Upał straszny a my wracamy ze zlotu jednej mojej fit grupy :) Ale zatrzymamy się na trasie nad jeziorem.

Jutro o 9 badanie prenatalne. Doczekałam się i ja bo wrażenie że wszystkie mają wizyty tylko nie ja [emoji14]

Dziś 12t2d wreszcie opuszczają mi mdłości trochę. Wieczorne zostały.
 
reklama
Do góry