reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Dziewczyny zapisujecie się do szkoły rodzenia? Bo ja to się nad tym zastanawiam... Nie mam tu nikogo kto by mi pomógł przy dziecku, a że to moje pierwsze to boję się ze nie ogarne
Ja zamierzam- razem z mężem chcemy chodzić. Teraz chodze na zajęcia dla kobiet prze 21tyg ciąży- w ramach projektu z UE- bardzo fajnie połozna mówi o różnych kwestiach- o których warto wiedzieć. Dużo jest o tym jak już dziecko przyjdzie na świat- ale taka wiedza zawsze się przyda
 
reklama
A ja tak trochę z innej beczki, czy któraś z Was zdecydowała się na badanie prenatalne? Lekarz prowadzący zaproponował mi je oczywiście prywatnie bo na fundusz się nie łapie w wieku 24 lat :)
Lekarka mnie namawiała, ze warto zrobić. Kasa trochę przeraża.... ale na szczęście u nas w ramach projektu z UE kobiety przed 35.rokiem zycia też mogą zrobić bezpłatnie badania prenatalne- 14.08 mam pierwsze
 
Dzień dobry Kochane moje Brzuchatki,

My już w drodze nad morze...z dusza na ramieniu, ale tez nadzieja, ze skoro to już 2 trym to mogą być tylko radosne dni

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Szczęśliwej drogi i udanego, SPOKOJNEGO wypoczynku!
Na pewno będzie wszystko w porządku, zmiana klimatu dobrze Ci zrobi! Tylko żadnych negatywnych mysli- ciesz się!

Ja teraz zabieram się za poranne ćwiczenia (zestaw dla kobiet w I trymestrze) a później śniadanko i... leniuchowanie :)
 
Dziewczyny zapisujecie się do szkoły rodzenia? Bo ja to się nad tym zastanawiam... Nie mam tu nikogo kto by mi pomógł przy dziecku, a że to moje pierwsze to boję się ze nie ogarne
Ja w poprzedniej ciąży nie chodziłam i teraz, tez nie mam takiego planu

Dotkass spokojnej drogi, odpoczywaj dużo i bądź dobrej myśli

A tak w ogóle to dzień dobry :)
Zaraz zabieram się za śniadanie a potem jedziemy na lotnisko po teściową
I dziś kończy się mój urlop, jutro do pracy, ale na nudę nigdy tam narzekać nie mogę więc tydzień minie szybko i w przyszłym tygodniu znowu urlop :biggrin2:
Miłego dnia :tak:
 
Witajcie Kochane w piękną słoneczną niedzielę :-) :)
Dotkass miłego wypoczynku dla całej Twojej rodzinki :-D
Ja nad morze jadę 12 sierpnia drugi raz bo pierwszy byliśmy pod koniec czerwca ;)
Mamy ten luksus że do morza tylko 100km :D Dziewczyny a teraz pytanie, czy męczą Was wzdęcia? Ja mam okropne i na koniec dnia brzuch jak bańka :o Tylko rano jest ok. Czy ja mogę brać Espumisan?
Pozdrawiam Was gorąco :)
 
Witajcie Kochane w piękną słoneczną niedzielę :-) :)
Dotkass miłego wypoczynku dla całej Twojej rodzinki :-D
Ja nad morze jadę 12 sierpnia drugi raz bo pierwszy byliśmy pod koniec czerwca ;)
Mamy ten luksus że do morza tylko 100km :D Dziewczyny a teraz pytanie, czy męczą Was wzdęcia? Ja mam okropne i na koniec dnia brzuch jak bańka :o Tylko rano jest ok. Czy ja mogę brać Espumisan?
Pozdrawiam Was gorąco :)
Męczą straszne... Ostatnio tak mnie jelita bolały, że się ruszyć z łóżka nie mogłam przez głupie gazy... Staram się jeść rzeczy lekkostrawne, ale czasem pizza jest silniejsza ode mnie ;P też się zastanawiam czy można coś na to brać?
 
@Dotkass szerokiej drogi :)
A do jakiego miasta nad morzem jedziecie jesli można wiedzieć? :)

Katy Rybackie


16ud3e3kgz3fjovg.png
 
reklama
Do góry