reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@mavika dla mnie to raz nierealne, raz dziwne, raz fascynujace, raz scary niczym z filmu "Obcy - osmy (i dziewiaty w moim przypadku [emoji6] ) pasazer Nostromo" [emoji23]

A jak sobie odmierzylam ile dzieci maja centymetrow i przylozylam sobie do brzucha to stwierdzilam "Ja pie*dole gdzie one sie tam mieszcza?! [emoji33]" oraz "O borze szumiacy takie wielkie dwa pasozytki mam w brzuchu, pewnie mi zaraz rozerwia brzuch a ja umre w meczarniach" [emoji23]
Serio, nie polecam "Obcego " jak ktos planuje byc kiedykolwiem w ciazy [emoji23]

1501360422-aaaaaa.jpeg


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja tak trochę z innej beczki, czy któraś z Was zdecydowała się na badanie prenatalne? Lekarz prowadzący zaproponował mi je oczywiście prywatnie bo na fundusz się nie łapie w wieku 24 lat :)
 
A ja tak trochę z innej beczki, czy któraś z Was zdecydowała się na badanie prenatalne? Lekarz prowadzący zaproponował mi je oczywiście prywatnie bo na fundusz się nie łapie w wieku 24 lat :)

Ja mialam miec USG genetuczne plus pappa no ale wielkie zamieszanie sie zrobilo i nie mialam go ale zamiast tego wzielismy badanie wolnego plodowego DNA.


<< Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️ >>
 
Ja w pierwszej ciazy chodzilam do szkoly rodzenia. Teraz juz nie potrzebuje.

Dzis juz bez bolu brzucha. Chyba ten magnez pomogl. Cale szczescie. I nareszcie sie wyspalam! Pojechalam do galerii i poszalalam troche. Sukienki na wesele nie znalazlam, ale kupilam sobie kilka ciuchow na teraz,takich pod ciaze, bo brzuszek juz naprawde widac. W ogole wydaje mi sie,ze wielka juz jestem. :-( eh. Mnie kazdy kg boli. W kazdym badz razie dobrze bylo miec wiecej energii zeby pochodzic gdziec dluzej. Oby wszystkie dni takie byly. Dobranoc:-)
 
Dzień dobry Kochane moje Brzuchatki,

My już w drodze nad morze...z dusza na ramieniu, ale tez nadzieja, ze skoro to już 2 trym to mogą być tylko radosne dni

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry Kochane moje Brzuchatki,

My już w drodze nad morze...z dusza na ramieniu, ale tez nadzieja, ze skoro to już 2 trym to mogą być tylko radosne dni

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dzień dobry :)
No to kochana miłego wypoczynku [emoji8] pogoda chyba dopisze, więc bawcie się dobrze :)

U mnie pobudka o 4 [emoji85] myślałam, że po wizycie w toalecie zasnę, ale doooopa. Wzięłam proszki i już mogę się zabierać za śniadanko [emoji16]

Miłego, słonecznego dnia wszystkim [emoji4][emoji8]
 
A mnie odrzuciło od słodyczy, wcześniej lubiłam czekoladę,batoniki,co 2-3 dni coś słodkiego podjadałam-a teraz poprostu nie mam ochoty.
Tak czytam Wasze posty- zawsze nadrabiam rano z poprzedniego dnia ;)
Mnie też odrzuca od czekolady- a wczesniej mogłam zjeść tabliczke ;) Reszta słodyczy w sumie ok, ale w małych ilościach- większość jest dla mnie za słodka. Jedyne co mogę jeść bez problemu i na co mam ochotę to na mambę :D
 
reklama
Dziewczyny czy Wy i tatusiowie jesteście już przywiązani do tych fasolek w brzuchu, czy tylko my jesteśmy dziwni i jest to jeszcze dla nas abstrakcja, że ktoś tam w tym moim brzuchu mieszka?
Do nas już trochę dotarło- mąż z rana się wita z maluszkiem, ja też czasami do niego mówię :)
Jedyne co "wkurza" moję męża to że nie wie jak się do nego zwraać- bardzo chciałby wiedziec czy to będzie chłopak czy dziewczynka
 
Do góry