reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@mama_zuzanki ja mam na plaze 1km [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]
Tylko, ze nad morzem polnocnym.

Mnie wzdelo kilka tygodni temu i mam duzy brzuch przez to, ale nic mnie nie boli i nie mam gazow. Chyba taka moja uroda.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@mama_zuzanki ja mam na plaze 1km [emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]
Tylko, ze nad morzem polnocnym.

Mnie wzdelo kilka tygodni temu i mam duzy brzuch przez to, ale nic mnie nie boli i nie mam gazow. Chyba taka moja uroda.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ale masz super, spacerkiem na plażę,ach :biggrin2:
Mnie te wzdęcia strasznie męczą i brzuch mam wrażenie że zaraz pęknie. Nie jest to dla mnie komfortowa sytuacja :no: Muszę zapytać lekarza o ten Espumisan.
 
Do nas już trochę dotarło- mąż z rana się wita z maluszkiem, ja też czasami do niego mówię :)
Jedyne co "wkurza" moję męża to że nie wie jak się do nego zwraać- bardzo chciałby wiedziec czy to będzie chłopak czy dziewczynka
Mój też niby gada do brzucha ale jednak nie do końca się wczul jeszcze. W sumie nie wiadomo kto tam jest ciężko mu się dziwić. Mam nadzieję że we wtorek choć płeć poznamy a nie na polowkowym jak z Andrzejem :)
 
Katy Rybackie


16ud3e3kgz3fjovg.png
Ja jestem we Władysławowie więc niedaleko :) udanego wypoczynku ;)
 
Mój też niby gada do brzucha ale jednak nie do końca się wczul jeszcze. W sumie nie wiadomo kto tam jest ciężko mu się dziwić. Mam nadzieję że we wtorek choć płeć poznamy a nie na polowkowym jak z Andrzejem :)
Mój nie gada do brzucha... W ogóle jest jakiś dziwny... Nie może znieść tego że siedzę w domu i czasem jak źle się czuję to dłużej poleze sobie w łóżku... I wymyśla mi różne rzeczy do roboty jak np koszenie trawy, wyrywanie chwastów, mycie scian itp itd, i tylko cały czas słyszę "Ty rób to i tamto, ja do pracy chodzę" aż mam ochotę wrócić do pracy bo tam sobie bardziej odpoczne...
 
Wzajemnie Kochana...u Ciebie pewnie tłumy...w Katach zawsze luźniej [emoji6]

16ud3e3kgz3fjovg.png

Tak, nie cierpię sezonu we władku ;P ale mieszkając tam przez 25 lat przywykłam do tych świętych krów na ulicach ;P zimą za to żywego człowieka tam nie spotkasz na ulicy :) teraz przyjeżdżam tu do rodziców :)
 
reklama
Witajcie Kochane w piękną słoneczną niedzielę :-) :)
Dotkass miłego wypoczynku dla całej Twojej rodzinki :-D
Ja nad morze jadę 12 sierpnia drugi raz bo pierwszy byliśmy pod koniec czerwca ;)
Mamy ten luksus że do morza tylko 100km :D Dziewczyny a teraz pytanie, czy męczą Was wzdęcia? Ja mam okropne i na koniec dnia brzuch jak bańka :o Tylko rano jest ok. Czy ja mogę brać Espumisan?
Pozdrawiam Was gorąco :)
Mieszkasz w rejonach Gdańska, czy Szczecina?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry