reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Proponowałabym udać się do lekarza...bóle lędźwiowe i pachwinowe mogą być norma, ale reszta ciężka do zdiagnozowania- może brak magnezu, potasu? W którym tyg jesteś? Jakie masz wyniki badań? I przede wszystkim co Twój lekarz na to??? Jeśli nie mówiłaś- radzę od razu poinformować, jeśli mówiłaś i nic z tym nie zrobił- radzę zmienić lekarza [emoji6]

9 tydzień ciąży. Bóle lędźwiowe miałam również przy każdej miesiączce a w ciąży pojawiły się tydzień temu i tak mnie trzymają. Wyniki będę miała dopiero w poniedziałek a wizytę u lekarza prowadzącego za tydzień. Chyba przejadę się dziś do rodzinnej, chociaż wątpię że dowiem się od niej czegoś mądrego.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
reklama
@kryszynka28 o u mnie tez cukinia czeka na placuszki :)

@Dotkass super, ze wychodzisz [emoji1377]

@Chrzaszczyk (kuzwa pewnie mi nie oznaczy bez "a" z ogonkiem ale moj durny telefon ma wszystkie polskei znaki oproc "a" z ogonkiem, ale bezsens)
No wiec wracam do meritum :) Masz 40 lat?! [emoji33] w zyciu, w zyciu bym Ci tyle nie dala, mi wygladasz na ledwo po 30-stce. Geny czy czyms sie konserwujesz? [emoji12][emoji38]

Ja mam 3 przyrodniego rodzenstwa, 2 braci i siostra (sa z 1 malzenstwa, ich tata zmarl jak byli malutcy), sa 20 lat starsi ode mnie i maja dzieci w moim wieku.
Wnuczat mamcia ma 7 i juz jedna prawnuczke [emoji33].
Takze fajnie bedzie, prawnuczka starsza od dwojki wnuczat mamy [emoji23] a jak sie wszyscy zjada na rodzinne spotkanko to male wesele wychodzi za kazdym razem :) ze 30 osob. Kocham moja rodzine i, ze taka duza jest :)

No a ja dzisiaj wolne sobie zrobilam, caly wieczor bolal mnie brzuch, pierwszy raz tak dlugo i pomogl dopiero magnez z nospa. Dzisiaj nie ryzykuje pracy bo mnie cmi po bokach. Odpoczywam :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale fajnie wiedzieć jak wyglądacie <3 same laski na tym forum ;) to i ja się pokaże :)
IMG_20160522_151957_1.jpg
FB_IMG_1471633336278.jpg
 

Załączniki

  • FB_IMG_1471633336278.jpg
    FB_IMG_1471633336278.jpg
    43,2 KB · Wyświetleń: 392
  • IMG_20160522_151957_1.jpg
    IMG_20160522_151957_1.jpg
    45,2 KB · Wyświetleń: 397
Wiecie co wlasnie odkrylam! Cellulit mi sie niesamowicie zmniejszyl na udach [emoji33][emoji7] dopiero przed chwila zwrocilam na to uwage. I uda tak jakos lepiej i jedrniej wygladaja. Szok bo bylam pewna, e bedzie gorzej niz przed ciaza. Za to twarz i plecy bez zmian, frytki mozna smazyc, zaskornik na zaskorniku a na plecach wulkany. A jak u Was ze skora?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale fajnie wiedzieć jak wyglądacie <3 same laski na tym forum ;) to i ja się pokaże :)
Zobacz załącznik 816559 Zobacz załącznik 816558

Piękna [emoji7]

Wiecie co wlasnie odkrylam! Cellulit mi sie niesamowicie zmniejszyl na udach [emoji33][emoji7] dopiero przed chwila zwrocilam na to uwage. I uda tak jakos lepiej i jedrniej wygladaja. Szok bo bylam pewna, e bedzie gorzej niz przed ciaza. Za to twarz i plecy bez zmian, frytki mozna smazyc, zaskornik na zaskorniku a na plecach wulkany. A jak u Was ze skora?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Jak nic dziewuchy będą [emoji12]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Wiecie co wlasnie odkrylam! Cellulit mi sie niesamowicie zmniejszyl na udach [emoji33][emoji7] dopiero przed chwila zwrocilam na to uwage. I uda tak jakos lepiej i jedrniej wygladaja. Szok bo bylam pewna, e bedzie gorzej niz przed ciaza. Za to twarz i plecy bez zmian, frytki mozna smazyc, zaskornik na zaskorniku a na plecach wulkany. A jak u Was ze skora?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Haha, u mnie cellulit jak był tak jest ale mam go w nosie :-D Z cera nigdy nie miałam większych problemów a teraz mogę powiedzieć że jest idealna.
Też obstawiam u Ciebie córeczki :)
 
reklama
Do góry