reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ja juz jeśli chodzi o wiek to niestety trójki z przodu nie mam[emoji24]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
No to tym bardziej powinnaś się cieszyć bo tak wyglądać z 4 z przodu to tylko pozazdrościć:biggrin2: Ja tam wiem że też będę kochać życie po 40stce :wink: A które to będzie Twoje dzieciątko? Moje drugie ale kurcze i trzecie jeszcze bym chciała. Chyba dopiero teraz dojrzałam do większej gromadki dzieci :p Zastanawiam się tylko czy się wyrobię ;-) ;)
 
Dzień dobry dziewczyny :) ja już też na nogach, zjadłam, wyprawiłam chłopaków z domu i jeszcze chwilę odpoczywam :)
W lodówce leży pół cukinii, muszę zrobić dziś placuszki ;) a wczoraj pół dnia kroiłam sałatkę warzywną- taką miałam na nią ochotę, że zrobiłam wielką michę ;)

dzisiaj o 12 mam wizytę... strasznie się boję... z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej jak sobie przypomnę to ostatnie usg w poprzedniej ciąży... ;(
 
Oglądam zdjęcia, wczoraj jakoś mi umknęły.... wszystkie jesteście takie piękne [emoji7]
Idę stąd, bo ja tu nie pasuje [emoji24]
martula co Ty piszesz? gdzie Ty kobieto wychodzisz? Pasujesz, pasujesz do towarzystwa tylko skromna jesteś i się nie doceniasz. Ja tam widze w Tobie fajna babke[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałabym się z Wami zgodzić, co do tej 30stki ale nie potrafię... myślałam że będzie lepiej.. a czułam się stara, gruba, w dodatku bezdzietna :( miałam doła prawie przez rok
Martula zobaczysz teraz to dopiero przyjdzie cudowny czas :-) :) Pewnie nie raz każda z nas będzie padać ze zmęczenia ale tyle szczęścia co dają dzieciaki nie da nam nic i nikt ;) No i nie będzie czasu się przejmować drobnostkami :p
 
No to tym bardziej powinnaś się cieszyć bo tak wyglądać z 4 z przodu to tylko pozazdrościć:biggrin2: Ja tam wiem że też będę kochać życie po 40stce :wink: A które to będzie Twoje dzieciątko? Moje drugie ale kurcze i trzecie jeszcze bym chciała. Chyba dopiero teraz dojrzałam do większej gromadki dzieci [emoji14] Zastanawiam się tylko czy się wyrobię ;-) ;)
4. Mam dwóch synów i córkę z pierwszego małżeństwa. Od niedawna nie mieszka z nami. Ma 21 lat, usamodzielnila się i wyfrunela z gniazda. Mąż się śmieje, że właśnie tym małym groszkiem zapełniamy puste miejsce po niej.[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) ja już też na nogach, zjadłam, wyprawiłam chłopaków z domu i jeszcze chwilę odpoczywam :)
W lodówce leży pół cukinii, muszę zrobić dziś placuszki ;) a wczoraj pół dnia kroiłam sałatkę warzywną- taką miałam na nią ochotę, że zrobiłam wielką michę ;)

dzisiaj o 12 mam wizytę... strasznie się boję... z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej jak sobie przypomnę to ostatnie usg w poprzedniej ciąży... ;(
Wszystko będzie dobrze. Trzymamy kciuki: ja i mój mały groszek[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry