reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Nie mam do niego numeru :/ on przyjmuje prywatnie i rejestruje się do niego tylko przez formularz na necie. Tam też nie ma żadnego numeru :/
Mój przy pierwszej wizycie wręczył mi na karteczce swój numer i kazał dzwonić kiedy będzie taka potrzeba. Tez chodzę prywatnie. Kiedy potrzebowałam numer lekarza, u którego robiłam Nifty to panie rejestratorki podały mi bez problemu. Może sprawdź na internecie jego dane kontaktowe lub na pieczątce, bo musiał Ci podbić w książeczce ciazowej.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@mama_zuzanki jem co dwie godziny albo i czesciej. Moja szafka nocna to teraz jest spizarnia na drozdzowki itp. no sie w nocy potrafie nawet dwa razy obudzic na jedzenie [emoji33]

@serena22 u mnie w Wiatrakowie pierwsze szczepienie jest jak dziecko ma 2 miesiace. I w sumie tutaj szczepienia sa kompletnie dobrowolne wiec mozna szczepic z duuuuzym poslizgiem jesli dziecko nie nadaje sie do szczepien wg zalecen.

@Sylviia ja mialam tak wczoraj caly wieczor. Pomogl magnez i nospa. Chyba zaczne regularnie brac magnez. Zobacz czy Tobie tez on pomoze bo wielu kobietkom bardzo pomaga.
A co do sluzu to mam go od poczatku ciazy, raz mniej, raz wiecej ale caly czas jest. I co czuje, ze mi cos leci to stan przedzawalowy [emoji85]





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dotkass super ze wychodzisz :-) :)

Martula głupot nie gadaj!

Chrząszczyk wyglądasz rewelacyjnie, w życiu bym Ci 4 z przodu nie dała :tak:

Mama zuzanki ja też jem częściej i zjeść musze bo inaczej słabo mi się robi :unsure:

Kruszynka trzymam kciuki! Będzie dobrze :tak:

Dziewczyny dzięki wielkie za podpowiedzi obiadowe :biggrin2: U nas dziś ostatecznie będzie kalafiorek, fasolka ziemniaczki i mizeria uwielbiam :biggrin2:
Ale placki ziemniaczane tez będę musiała wkrótce zrobić bo takiego smaka nabrałam ze nie ma bata
Kupiliśmy jagody także popołudniu będą jeszcze bułeczki drożdżowe:D
 
Dotkass super ze wychodzisz :-) :)

Chrząszczyk wyglądasz rewelacyjnie, w życiu bym Ci 4 z przodu nie dała :tak:

Mama zuzanki ja też jem częściej i zjeść musze bo inaczej słabo mi się robi :unsure:

Kruszynka trzymam kciuki! Będzie dobrze :tak:

Dziewczyny dzięki wielkie za podpowiedzi obiadowe :biggrin2: U nas dziś ostatecznie będzie kalafiorek, fasolka ziemniaczki i mizeria uwielbiam :biggrin2:
Ale placki ziemniaczane tez będę musiała wkrótce zrobić bo takiego smaka nabrałam ze nie ma bata
Kupiliśmy jagody także popołudniu będą jeszcze bułeczki drożdżowe:D
To u Ciebie dzisiaj pysznie...zwłaszcza te bułeczki z jagodami. Mniam[emoji38]chyba w sobotę tez wezmę się za drozdzowki ale ja mam ochotę na takie z makiem.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie mam śluzu,sucho. Pamiętam że w poprzednich ciążach miałam śluz,ale na późniejszym etapie ciąży.
 
Mama Zuzanki,ja co chwilę podjadam bo jestem ciągle głodna. Czytałam że właśnie na tym etapie ciąży gdy rozwija się i powstaje łożysko organizm potrzebuje najwięcej jedzenia i energii.
Dziewczyny czy będziecie szczepić dziecko w szpitalu tuż po urodzeniu ?bo ja się zastanawiam żeby zaszczepić przy wypisie w czwartej czy piątej dobie a nie od razu w pierwszej dobie

Ja z szczepieniami będę czekała do 3 miesiąca.corke pozwoliłam zaszczepić w szpitalu w pierwszej dobie i teraz bardzo żałuję ze się zgodzilam.
 
Przepraszam, że wscibiam nos ale jestem ciekawa dlaczego zalujesz, że zaszczepilas dziecko w pierwszej dobie, czy coś się stało, jakieś powiklania? Wydaje mi się, że moje dzieci zostały zaszczepione w pierwszej dobie bez informowania mnie o tym, czy też pytania mnie o zgodę. Ale pewności nie mam, to było dawno wiec...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam, że wscibiam nos ale jestem ciekawa dlaczego zalujesz, że zaszczepilas dziecko w pierwszej dobie, czy coś się stało, jakieś powiklania? Wydaje mi się, że moje dzieci zostały zaszczepione w pierwszej dobie bez informowania mnie o tym, czy też pytania mnie o zgodę. Ale pewności nie mam, to było dawno wiec...

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Napewno informację o zaszczepieniu miały zamieszczone w książeczce zdrowia ale to wyczytałam przy wpisie ze szpitala...tak coś sobie przypominam.
Smacznego.[emoji4] Pociesze Cię, mam tak samo. Zjadłam śniadanie i juz placki przygotowuje, bo w brzuchu burczy. Co to będzie do pory obiadowej?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Co może oznaczać ból brzucha jak na okres? Boli mnie już tak od trzech dni i zaczynam się niepokoić :/ nie plamie, nie krawie tylko leci ze mnie biały śluz jak z kranu, taki mleczny bez zapachu...

Mogą ciągnąć wiązadła- macica rośnie...biały bezwonny śluz to nie powinno być nic niepokojącego...więcej wydzieliny w ciąży to norma...ja wkładki zmieniam już 2-3 razy dziennie [emoji6]

Tak czy inaczej sprawdź u lekarza


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Do góry