reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

4. Mam dwóch synów i córkę z pierwszego małżeństwa. Od niedawna nie mieszka z nami. Ma 21 lat, usamodzielnila się i wyfrunela z gniazda. Mąż się śmieje, że właśnie tym małym groszkiem zapełniamy puste miejsce po niej.[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ale macie fajnie :biggrin2: Duże rodzinki są boskie :) Mój mąż ma czwórkę rodzeństwa i jak wszyscy spotykamy się na jakiej rodzinnej imprezie jest naprawdę wesoło :-D Dla moich teściów nasz Bąbelek będzie 9 wnukiem :p
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :) ja już też na nogach, zjadłam, wyprawiłam chłopaków z domu i jeszcze chwilę odpoczywam :)
W lodówce leży pół cukinii, muszę zrobić dziś placuszki ;) a wczoraj pół dnia kroiłam sałatkę warzywną- taką miałam na nią ochotę, że zrobiłam wielką michę ;)

dzisiaj o 12 mam wizytę... strasznie się boję... z jednej strony nie mogę się doczekać, ale z drugiej jak sobie przypomnę to ostatnie usg w poprzedniej ciąży... ;(
Trzymam kciuki za wizytę :) Będzie dobrze, nie ma innej opcji :) Każda z nas musi myśleć pozytywnie ;)
 
Ale macie fajnie :biggrin2: Duże rodzinki są boskie :) Mój mąż ma czwórkę rodzeństwa i jak wszyscy spotykamy się na jakiej rodzinnej imprezie jest naprawdę wesoło :-D Dla moich teściów nasz Bąbelek będzie 9 wnukiem :p
Mojej teściowej to będzie 20 wnucze, ale ona ma już 3 prawnuków i jeszcze 2 prawnuków w drodze. A moich rodziców to będzie 11 wnucze.
 
Wow jakie macie duże rodziny...zazdroszczę, ja jestem jedynaczka [emoji17] moj R ma przyrodnia siostrę (ze str matki) starsza i młodszego brata przyrodniego (ze str ojca)...brat jest 3 mce starszy od naszej Amelki...u R w rodzinie więzy niestety nie są mocno zaciśnięte


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ale macie fajnie :biggrin2: Duże rodzinki są boskie :) Mój mąż ma czwórkę rodzeństwa i jak wszyscy spotykamy się na jakiej rodzinnej imprezie jest naprawdę wesoło :-D Dla moich teściów nasz Bąbelek będzie 9 wnukiem :p
Moja mama ma tylko 4 wnuczat nie licząc malutkiego bąbla. Mimo tego, że nas ma troje. Brat nie ma dzieci, a siostra syna. Takze zapelniam jej dom na swieta[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum i jest to moja pierwsza ciąża :) mam pytanie odnośnie bólów pleców w okolicy lędźwiowej oraz boli stawów, hmmm sama nie wiem jak to określić, po prostu po nocy najczęściej bolą mnie nogi, stopy, łydki, dłonie... Czuje się jakbym rok leżała bez ruchu. Martwi mnie ten stan, oczytalam się o zakrzepicy u kobiet ciężarnych i wpadam powoli w paranoję, czy któraś ma takie objawy na tak wczesnym etapie ciąży?
 
reklama
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum i jest to moja pierwsza ciąża :) mam pytanie odnośnie bólów pleców w okolicy lędźwiowej oraz boli stawów, hmmm sama nie wiem jak to określić, po prostu po nocy najczęściej bolą mnie nogi, stopy, łydki, dłonie... Czuje się jakbym rok leżała bez ruchu. Martwi mnie ten stan, oczytalam się o zakrzepicy u kobiet ciężarnych i wpadam powoli w paranoję, czy któraś ma takie objawy na tak wczesnym etapie ciąży?

Proponowałabym udać się do lekarza...bóle lędźwiowe i pachwinowe mogą być norma, ale reszta ciężka do zdiagnozowania- może brak magnezu, potasu? W którym tyg jesteś? Jakie masz wyniki badań? I przede wszystkim co Twój lekarz na to??? Jeśli nie mówiłaś- radzę od razu poinformować, jeśli mówiłaś i nic z tym nie zrobił- radzę zmienić lekarza [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Do góry