reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Dziewczyny też Wam się chce tak często jeść? Ja co trzy godziny jestem głodna i nie ma siły muszę coś pałaszować. Śniadanie jadłam o 8 i już mi w brzuchu zaczyna burczeć. No nic, zabieram się za talerz zupki jarzynowej ☺☺☺
 
Dziewczyny też Wam się chce tak często jeść? Ja co trzy godziny jestem głodna i nie ma siły muszę coś pałaszować. Śniadanie jadłam o 8 i już mi w brzuchu zaczyna burczeć. No nic, zabieram się za talerz zupki jarzynowej [emoji5][emoji5][emoji5]

Oj tez, mniejsze porcje ale częściej i to bardzo


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
ho ho ależ tu się wczoraj działo.. śliczne jesteście wszystkie, a moje dodatkowe spostrzeżenie jest takie, że widać szczęście na waszych buźkach i waszych bliskich, to najważniejsze :)
Ja, wybaczcie, jestem z tych nielicznych, którzy w necie nie wrzucają zdjęć swoich i mojego dziecka też nigdzie nie ma. Taka jest inna :) Może kiedyś kiedyś jak zrobimy zamknięty wątek, to wrzucę na chwilę i usunę, ale nie obiecuję ;) najbliżej mi wyglądem do @mama_Zuzanki :)

co do szczepień (i innych lekarzy) to ja mam taki patent: podobny w sumie do @Dotkass - mówię prawdę, zawsze z wyprzedzeniem, opowiadam co się będzie działo po kolei, po co to jest, co to jest szczepionka, do czego itd. oglądamy książeczki co człowiek ma w środku itd. Na miejscu zgadujemy jaki będzie plasterek, w przypadku pobrania czy krew będzie czerwona czy jest tak jak żyły niebieska ;D na usg co zobaczymy w brzuchu. Efekt jest taki, że od 3 lat, a mała ma 6, nie było płaczu przy żadnej szczepionce, ma też zaplombowane 3 mleczaki, wszystkie bez znieczulenia. Także u nas działa. Mam nadzieję, że drugi egzemplarz też taki będzie...

@Ogien121212 @kruszynka trzymam kciuki!
 
Mama Zuzanki,ja co chwilę podjadam bo jestem ciągle głodna. Czytałam że właśnie na tym etapie ciąży gdy rozwija się i powstaje łożysko organizm potrzebuje najwięcej jedzenia i energii.
Dziewczyny czy będziecie szczepić dziecko w szpitalu tuż po urodzeniu ?bo ja się zastanawiam żeby zaszczepić przy wypisie w czwartej czy piątej dobie a nie od razu w pierwszej dobie życia.
 
Dziewczyny też Wam się chce tak często jeść? Ja co trzy godziny jestem głodna i nie ma siły muszę coś pałaszować. Śniadanie jadłam o 8 i już mi w brzuchu zaczyna burczeć. No nic, zabieram się za talerz zupki jarzynowej [emoji5][emoji5][emoji5]
Smacznego.[emoji4] Pociesze Cię, mam tak samo. Zjadłam śniadanie i juz placki przygotowuje, bo w brzuchu burczy. Co to będzie do pory obiadowej?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Co może oznaczać ból brzucha jak na okres? Boli mnie już tak od trzech dni i zaczynam się niepokoić :/ nie plamie, nie krawie tylko leci ze mnie biały śluz jak z kranu, taki mleczny bez zapachu...
 
Co może oznaczać ból brzucha jak na okres? Boli mnie już tak od trzech dni i zaczynam się niepokoić :/ nie planie, nie krawie tylko leci ze mnie biały śluz jak z kranu, taki mleczny bez zapachu...
Ostatnio też mam troszkę sluzu. Pojawia się ,zanika, pozniej znowu powraca. Brzuch mnie nie boli. Jezeli się martwisz to może zadzwon do swojego lekarza.[emoji5]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie mam do niego numeru :/ on przyjmuje prywatnie i rejestruje się do niego tylko przez formularz na necie. Tam też nie ma żadnego numeru :/
 
Do góry