reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Cześć Kochane,

Ja tez od 6 już nie śpię, mierzona temp i leki podają o 6. Spałam średnio, wierciłem się, latałam na siku

@serena22 niestety nadal boli, co mnie cholernie martwi [emoji26][emoji20]

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć Kochane,

Ja tez od 6 już nie śpię, mierzona temp i leki podają o 6. Spałam średnio, wierciłem się, latałam na siku

@serena22 niestety nadal boli, co mnie cholernie martwi [emoji26][emoji20]

Miłego dnia [emoji182]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Krwawisz jeszcze? Mam nadzieję,że nie :) podają Ci może magnez?
 
Krwawisz jeszcze? Mam nadzieję,że nie :) podają Ci może magnez?

Na papierze i wkładce brak krwi, w szyjce nie sprawdzałam. Wyproznialam się rano i myślałam, ze podczas wysiłku znów zacznę krwawić, ale na szczęście krwi brak przynajmniej na papierze. Mam tylozgiecie mam nadzieje, ze w szyjce nic świeżego się nie ulokowało [emoji17]...dostaje tylko Duphaston i nospe, a brzuch boli masakrycznie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

 
Na papierze i wkładce brak krwi, w szyjce nie sprawdzałam. Wyproznialam się rano i myślałam, ze podczas wysiłku znów zacznę krwawić, ale na szczęście krwi brak przynajmniej na papierze. Mam tylozgiecie mam nadzieje, ze w szyjce nic świeżego się nie ulokowało [emoji17]...dostaje tylko Duphaston i nospe, a brzuch boli masakrycznie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Na obchodzie zgłoś wszystko lekarzowi,i to super wieści,że już nie ma krwi :) a te bóle powinni wyciszyć np.kroplowka z magnezem :)
 
Witam wszystkie przyszłe lutowe mamusie :) Zaczynam "swoja przygode" z babyboom :)
U mnie termin na 23 lutego. Byliśmy mile zaskoczeni z mężem jak test pokazał 2 kreseczki! Nie sądziałm, że pójdzie tak łatwo- złe wyniki badan hormonów-brałam tabl. Castagnus- jeśli by nie pomogły miałam zacząć brać hormony, podczas HSG potwierdzenie macicy dwurożnej... aż tu nagle- po tym badaniu po ok 12 dniach się udało! :) Na ten moment wszystko w porządku, maluszed dobrze się rozwija. Tabletki które mam brać to Duphaston, Pregna PLUS, Pregna DHA, magnez, wapń. Kolejna wizyta 12.08- oby wszystko było w porządku :)
 
Dotkass jak noc? Już doczytałam może ten ból brzucha to z nerwów

Ja kiepsko spałam, na papierze nadal śluz podbarwiony na na brązowo, za chwilę jadę do lekarza ale chyba już nie oczekuje niczego dobrego. 6 lat temu byłam kilka dni po zabiegu, wtedy termin miałam na 21.02 teraz na 19.02


Dobrego dnia
 
Cześć Dziewczyny! Miłego dnia dziś! Tak się rozpisałam i mi się wszystko skasowało [emoji24]

Martwi mnie brak wieści od Forrester..
@Dotkass już się tak nie denerwuj, powiedz lekarzowi o bólach, na pewno coś Ci dadzą. Trzymaj się Kochana [emoji8]
@Tialina plamienie nie musi oznaczać nic złego, bądź dobrej myśli!
@Tokarzynka witaj :)
 
Dotkass jak noc? Już doczytałam może ten ból brzucha to z nerwów

Ja kiepsko spałam, na papierze nadal śluz podbarwiony na na brązowo, za chwilę jadę do lekarza ale chyba już nie oczekuje niczego dobrego. 6 lat temu byłam kilka dni po zabiegu, wtedy termin miałam na 21.02 teraz na 19.02


Dobrego dnia

Kochanie może i stres...oby...śluz podbarwionym może być śluzem zalegającym, nie wydaje mi się, ze świeży...trzymam kciuki by było dobrze

Ja jestem właśnie po badaniu krwi


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

 
reklama
Dotkass jak noc? Już doczytałam może ten ból brzucha to z nerwów

Ja kiepsko spałam, na papierze nadal śluz podbarwiony na na brązowo, za chwilę jadę do lekarza ale chyba już nie oczekuje niczego dobrego. 6 lat temu byłam kilka dni po zabiegu, wtedy termin miałam na 21.02 teraz na 19.02


Dobrego dnia
Brązowe plamienie najczęściej nie oznacza nic groźnego,moim zdaniem ukrył się gdzieś krwiak który teraz się powoli oproznia...kochana uszy do góry
 
Do góry