reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Jestem...dziękuje za ciepłe słowa. Nikt nie wie skąd krwawienie dlatego zostawili mnie na obserwacji. Szyjka zamknięta, wysoko. Dzidzia fika i serducho bije. Jestem spokojniejsza, ale skąd krwawienie??? Narazie nic nie wiadomo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Szyjka zamknięta i wysoko. Babelek fika koziolki, serducho bije i to dobra wiadomość. Teraz jesteś pod dobrą opieka. Odpoczniesz. Wszystko kochana będzie dobrze...intuicja mi to odpowiada.[emoji110][emoji182]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Miałam dziś genetyczne w bardzo dobrym gabinecie. Wszystko super poza przyziernoscią. Niby w normie, ale podwyzszona i Nt wynosi 2.0. Lekarz stwierdził, że "dmuchamy na zimne" robimy pappe i niby ona rozwieje wszelkie warpliwosci. Wyniki dopiero za 5 dni roboczych. Co znaczy w praktyce wyzsze Nt? Że ryzyko ZD wynikajace tylko z wieku to 1:568. A skorygowane o Nt to 1:308. Trzymajcie proszę kciuki bo to bedzie ciezki tydzien.
Dobre podejście lekarza. Lepiej 30 razy sprawdzić niz żałować. Wszystko będzie ok.[emoji106]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Szyjka zamknięta i wysoko. Babelek fika koziolki, serducho bije i to dobra wiadomość. Teraz jesteś pod dobrą opieka. Odpoczniesz. Wszystko kochana będzie dobrze...intuicja mi to odpowiada.[emoji110][emoji182]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

[emoji182]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

 
Dotkass może był krwiak i juz po nim i teraz będzie tylko lepiej. My się tu wszystkie martwi my a co dopiero wy dziewczyny z plamieniami. Wierzę że będzie dobrze już wkraczamy w ten bezpieczniejszy okres i na być lepiej.
A jutro ja się przekonam co i jak z brzdącem.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Miałam dziś genetyczne w bardzo dobrym gabinecie. Wszystko super poza przyziernoscią. Niby w normie, ale podwyzszona i Nt wynosi 2.0. Lekarz stwierdził, że "dmuchamy na zimne" robimy pappe i niby ona rozwieje wszelkie warpliwosci. Wyniki dopiero za 5 dni roboczych. Co znaczy w praktyce wyzsze Nt? Że ryzyko ZD wynikajace tylko z wieku to 1:568. A skorygowane o Nt to 1:308. Trzymajcie proszę kciuki bo to bedzie ciezki tydzien.

Poczekaj spokojnie na wyniki pappy. To nadal jest bardzo małe ryzyko. Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale amnio sugeruje się robić przy wyniku 1:200 albo gorszym. A to i tak oznacza że 199 dzieciaków jest zdrowych jak ryby :) Narazie na prawdę nie powinnaś sobie zaprzątać tym głowy. Wiem, że to bardzo trudne, bo człowiek ma od razu najczarniejsze myśli, ale ryzyko na prawdę jest minimalne, lekarz dobrze robi, że pogłębia diagnostykę, również dla twojego spokoju przez resztę ciąży :) po za tym, czy lekarz badał też przepływy, obecność kości nosowej itp?
Jestem...dziękuje za ciepłe słowa. Nikt nie wie skąd krwawienie dlatego zostawili mnie na obserwacji. Szyjka zamknięta, wysoko. Dzidzia fika i serducho bije. Jestem spokojniejsza, ale skąd krwawienie??? Narazie nic nie wiadomo


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kobieto droga! Ogromnie się cieszę, bardzo nas wystraszylaś ;) teraz już wszystko będzie dobrze.
Jejku jakiś straszny ten tydzień. Oby to były tylko ostrzeżenia aby bardziej na siebie uważać. Dziewczyny nie dźwigać, oszczędzać się, odpoczywać i jak coś na l4 jak widać jednak należy się nam spokój.
Trzymam kciuki aby wszystkie plamienia i krwawienia ustąpiły, a dzieciaczki zdrowo rosły do lutego

f2w3skjol4llo8s8.png
Ja chyba coś przeczuwałam i też wzięłam 3 dni wolnego na regenerację. Potrzebuje po prostu odpocząć. Niby mogę pracować, ale ten miesiąc mdłości mnie wykończył, a poza tym od kilku dni trochę bardziej boli mnie brzuch. Nie martwię się tym, bo nie jest to bardzo duży ból, ale poczułam że muszę trochę zwolnić i odpocząć więc od jutra do poniedziałku lenistwo :)
 
@Shemshi kochana dziękuje, jak ja się wystraszyłam...Amelka moja starsza córka płakała w domu razem ze mną, a Młodsza Emcia nas uspokajała, ze będzie dobrze...pobolewa mnie brzuch, ale na papierze krwi brak...od razu dostałam duża dawkę duphastonu i leżę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry