reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Witajcie
Dotkass super ze juz bez krwawienia, niech jescze ten ból brzucha minie, ściskam
Tatiana trzymam kciuki, wracaj z dobrymi wieściami!
Tokarzynka witaj
Forester co u Ciebie?
 
reklama
Hej Dziewczyny! Odebrałam wyniki analizy i krew ok ale coś tam w moczu się dzieje... Zaraz zjadłam śniadanko i szykuje się do lekarza na wizytę. Mam nadzieję że obejdzie się bez mocnych leków na pęcherz...
Trzymajcie kciuki!
Miłego dnia [emoji182]

Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
— Phil Bosmans
 
Dotkass jak noc? Już doczytałam może ten ból brzucha to z nerwów

Ja kiepsko spałam, na papierze nadal śluz podbarwiony na na brązowo, za chwilę jadę do lekarza ale chyba już nie oczekuje niczego dobrego. 6 lat temu byłam kilka dni po zabiegu, wtedy termin miałam na 21.02 teraz na 19.02


Dobrego dnia
Caluje i trzymam kciuki
 
Witajcie, trzymam kciuki [emoji1377], proszę myśleć pozytywnie. Wczoraj pojechałam na usg - przeziernosc karkowa wyszła 1,2, kość nosowa na miejscu [emoji846]Maluch ma 5,5 cm, podczas badania lekarz stwierdził, ze Dzidźka miała pełny żołądek i pęcherz... a co ważne - moja torbiel jajnikowa się zwija - zmniejszyła się z 8x7 do 4x3 cm [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Witajcie, trzymam kciuki [emoji1377], proszę myśleć pozytywnie. Wczoraj pojechałam na usg - przeziernosc karkowa wyszła 1,2, kość nosowa na miejscu [emoji846]Maluch ma 5,5 cm, podczas badania lekarz stwierdził, ze Dzidźka miała pełny żołądek i pęcherz... a co ważne - moja torbiel jajnikowa się zwija - zmniejszyła się z 8x7 do 4x3 cm [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Super [emoji16] bardzo się cieszę

U mnie był już obchód, nic jeszcze nie wiem


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BB
 
Witajcie, trzymam kciuki [emoji1377], proszę myśleć pozytywnie. Wczoraj pojechałam na usg - przeziernosc karkowa wyszła 1,2, kość nosowa na miejscu [emoji846]Maluch ma 5,5 cm, podczas badania lekarz stwierdził, ze Dzidźka miała pełny żołądek i pęcherz... a co ważne - moja torbiel jajnikowa się zwija - zmniejszyła się z 8x7 do 4x3 cm [emoji173]️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No i super :) czyli już piję wody płodowe żarłok :D

Mnie brzuch boli trochę bardziej, ale to tak chyba ma być... Pierwsza ciąża, ja jestem drobniutka i w dodatku macica w tyłozgięciu, to ma prawo boleć jak się rozciąga i prostuje :) boli mnie na dole, po bokach... Takie miałam plany na dzisiaj, ale przez ten brzuch chyba sobie poleżę :)

Udanego dnia dziewczyny!

@Forrester, czekamy na informacje od Ciebie...
 
Czesc dziewczyny, witaj Tokarzynka! Dobrych wieści dla tych które dzis wizytuja. Dotkass trzymaj się babko[emoji4]bądź twarda. Będzie dobrze.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziękuję dziewczyny za dobre słowa i kciuki, w obrazie USG jest ok, nie widać nic co mogło by być nie tak ale śluz w szyjce nadal podbarwiony, szyjka rozpulchniona ale długa i zamknięta. Maluszek ma 35,7mm pomachał mi rączkami i nóżkami i ładnie się odwrócił do pomiarów. Jestem spokojniejsza ale póki te dziwne plamienia się nie skończą całkowitego spokoju nie zaznam na pewno. Na prenatalne zapiasane jestem na 08.08.
 
Do góry