reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Obiecałam sobie ze nie będę się już denerwować... Ale przez pracę mojego męża się nie da...
Dobrze, że odszedł stres związany z badaniami :) teraz ciekawość mnie zżera co maluch ma między nóżkami :D
No tak, masz tam sporo różu w domu dla dzieciaczka[emoji4]wiec teraz przydałoby się żeby nic nie wyrosło pomiędzy nogami[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mój pies to ma sobie dobrze, niczym się nie przejmuje, śpi sobie smacznie i zajmuje mi miejsce na łóżku ;P dziś zastępuje mi mojego męża który jest w pracy hahahahaha :D
IMAG1284_1.jpg
 

Załączniki

  • IMAG1284_1.jpg
    IMAG1284_1.jpg
    830,7 KB · Wyświetleń: 430
@Shemshi kochana dziękuje, jak ja się wystraszyłam...Amelka moja starsza córka płakała w domu razem ze mną, a Młodsza Emcia nas uspokajała, ze będzie dobrze...pobolewa mnie brzuch, ale na papierze krwi brak...od razu dostałam duża dawkę duphastonu i leżę


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Domyslam się, to musiało być przerazajace, w dodatku nie mogłaś dodzwonić się do męża... Leż grzecznie :) dziecko fika nieświadome, że mama się martwi. Jest dobrze :)
 
Ja również na dzisiaj się
żegnam. Dobranoc brzuchatki śpijcie spokojnie ze swoimi bąbelki. Do lepszego jutra[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przysnęłam na dwie godziny i obudził mnie krzyk z porodówki- bosssszzzzz jak ta kobieta cierpi...a teraz boli mnie brzuch...strasznie boli...zastanawiam się czy to może być efekt uboczny duphastonu? Do toalety chodzę z dusza na ramieniu, żeby tylko nie zobaczyć krwi

Śpijcie dobrze, ja tez spróbuje się zdrzemnąć


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie.Ja już od 6 na nogach, sąsiad uruchomił betoniarkę, więc już po spaniu...Jak Wam minęła noc?Ja dobrze sypiam.
Dotkass, ból brzucha ustąpił?
 
Do góry