reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Paraplu ja to martwię się o Ciebie, Twoja historia z e zdrowiem jest mi bliska. Może pogadaj z lekarzem na ten temat. Bo ja mam czasami skoki ciśnienia i to zwykle na tle nerwicowym i teraz lekarz powiedział, że jeśli skoczy mi ciśnienie to nie z powodu ciąży bo jeszcze za niska i dostałam od niego uspokajacze bezpieczne dla dziecka. Nie brałam ich jeszcze, ale sama świadomość, że mam w razie W te leki bardzo mi pomaga! Popytaj swojego lekarza ja w pierwszej ciąży zahaczyłam o depresję dlatego wiem jak ważne jest działanie w takich sytuacjach, żeby nie doprowadzić się do o wiele cięższego stanu, a jak sama pisałaś jesteś w grupie podwyższonego ryzyka. Oczywiście to tylko moje takie tam gadanie, ale proszę przemyśl :)
 
reklama
Paraplu ja to martwię się o Ciebie, Twoja historia z e zdrowiem jest mi bliska. Może pogadaj z lekarzem na ten temat. Bo ja mam czasami skoki ciśnienia i to zwykle na tle nerwicowym i teraz lekarz powiedział, że jeśli skoczy mi ciśnienie to nie z powodu ciąży bo jeszcze za niska i dostałam od niego uspokajacze bezpieczne dla dziecka. Nie brałam ich jeszcze, ale sama świadomość, że mam w razie W te leki bardzo mi pomaga! Popytaj swojego lekarza ja w pierwszej ciąży zahaczyłam o depresję dlatego wiem jak ważne jest działanie w takich sytuacjach, żeby nie doprowadzić się do o wiele cięższego stanu, a jak sama pisałaś jesteś w grupie podwyższonego ryzyka. Oczywiście to tylko moje takie tam gadanie, ale proszę przemyśl :)

Ja Pyska caly czas jestem pod opieka psychiatry i trzech terapeutow. Moj stan jest na biezaco monitorowany by w razie potrzeby od razu zareagowac. Widuja mnie 1-2 razy w tygodniu i poki co na chwile obecna zostalismy tylko przy terapii. Jak bedzie na serio zle to bedziemy wtedy myslec o lekach ale wolalabym uniknac bo teraz to jest tylko strach o to by minac ten 10tc ktory mi sie zle kojarzy. Mysle, ze bedzie duzo lepiej po czwartku jesli dostane dobre wiadomosci.

A zobaczcie co znalazlam dla @Pyzunia86 [emoji23]

1500380035-aaaaaa.jpeg


1500380043-aaaaaa.jpeg


1500380051-aaaaaa.jpeg


1500380057-aaaaaa.jpeg



Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Przepraszam, znów nie doczytam [emoji20] w pracy zostało mi dwa dni i muszę zrobić co ważniejsze, by nie zostawać komuś...tak wiec działam...a tu co chwila mi wyskakuje info o nowym poście [emoji12]- ech Wy lobuzice

@Paraplu smuć nam do woli, kto Cię teraz lepiej zrozumie jak druga kobieta w ciąży?



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam detektor jeszcze z pierwszej ciąży. Wykrywa tetno niby miedzy 10 a 13 tyg. W pierwszej ciąży tetno wyłapałam kolo 14-15 tyg, przez moja nadwage. Sporo razy mnie uspokoił, ale napędził też trochę strachu. "najlepsze" jest to, że koło 20tyg wysluchalismy nierowne bicie serca (arytmie), po 3 dniach gin prowadzacy stwierdzil to samo. Generalnie okazalo sie, że jest to czesty okres przejsciowy, zwiazany z intensywnym rozwojem serduszka i 2 tyg pozniej było juz ok. Ale wyobrazcie sobie naszą panikę jak nagle uslyszelismy, że co ktoregos pukniecia serduszka brakuje! W tej ciąży mąż dal zakaz uzywania detektora, ale wyjelam juz 2 dni temu. Oczywiscie nic nie uslyszalam.
 
Do góry