reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
@martula1985 ja używałam takiego misia , dla mnie to byla rewelacja choc kupilam go dopiero jak mala miala pol roku, ale byl ekstra bo jak w nocy sie przekrecila i cos zaczynala marudzic on sie zalaczal i wiele razy nie dopuscil do rozbudzenia bo ja uspokajal wiec ja jak najbardziej polecam :)
 
Ja Pyska caly czas jestem pod opieka psychiatry i trzech terapeutow. Moj stan jest na biezaco monitorowany by w razie potrzeby od razu zareagowac. Widuja mnie 1-2 razy w tygodniu i poki co na chwile obecna zostalismy tylko przy terapii. Jak bedzie na serio zle to bedziemy wtedy myslec o lekach ale wolalabym uniknac bo teraz to jest tylko strach o to by minac ten 10tc ktory mi sie zle kojarzy. Mysle, ze bedzie duzo lepiej po czwartku jesli dostane dobre wiadomosci.

A zobaczcie co znalazlam dla @Pyzunia86 [emoji23]

1500380035-aaaaaa.jpeg


1500380043-aaaaaa.jpeg


1500380051-aaaaaa.jpeg


1500380057-aaaaaa.jpeg



Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
OK przepraszam, nie chciałam się wtrącać, tylko poprostu na samą myśl, że może kogoś dopaść to cholerstwo co mnie dostaję koorwicy... Dobrze, że wszystko kontrolujesz i monitorujesz! Tym bardziej będzie dobrze, bo jesteś pod opieką specjalistów! Pozdrawiam i przesyłam wirtualne uściski!!!!!! ;-) ;)
 
A właśnie, zapomniałam Wam wcześniej napisać...
Mój luby wraca ostatnio do domu, wyraźnie podekscytowany. Wręcza mi pakunek i mówi: "kochanie kupiłem ci stanik, CIĄŻOWY!".

Czarny, koronkowy, już teraz odrobinkę za mały...

Padłam [emoji173] [emoji1]
 
A właśnie, zapomniałam Wam wcześniej napisać...
Mój luby wraca ostatnio do domu, wyraźnie podekscytowany. Wręcza mi pakunek i mówi: "kochanie kupiłem ci stanik, CIĄŻOWY!".

Czarny, koronkowy, już teraz odrobinkę za mały...

Padłam [emoji173] [emoji1]

Hahaha


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
@olga_d o rajciu jaki kurczaczek [emoji7]

@Joanka1 pewnie, ze bedziemy.

@AlexF no weeez nie masz za co przepraszac :) to mile bylo, ze sie zainteresowalas [emoji8] a chorobasko jest okropne i nikomu go nie zycze takze Cie rozumiem, ze dostajesz ku*wicy.

@Forrester aaa jaki kochany [emoji7]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@mavika nie sprawdzałam jeszcze, chyba się boję że i tak nic nie usłyszę i spanikuję... w nocy mi się śniło że włączyłam detektor a tam... radio Maryja [emoji23][emoji23][emoji23]

Jeśli nigdy nie używałaś to za pierwszym razem może trochę to zajać zwłaszcza na wcześniejszych ciażach jak nasze teraz.Mi dzisiaj strasznie długo zeszło żeby odnaleść serducho,musiałam sie przekręcać na boki i konbinować a no i nadal trzeba dość nisko szukać maluszka.


@olga super focia,mały człowieczek [emoji5]

Ja mam USG już jutro,nie moge się doczekać!!!!!

85993e3kd3l8i03x.png
 
Dziewczyny czytam na bieżąco. W pracy odpisywać nie za bardzo mogę. Zastępstwa w pracy za mnie nie ma i szybko chyba się nie znajdzie. Masakra. Wszystkim które mają czarne myśli życzę spokoju . Ja po pracy poszłam szukać sukienki na wesele. Nie mam szans żeby ubrała coś normalnego. Brzuch mam wielki że masakra. Został mi tylko namiot. W to się zmieszcze.
 
reklama
Witam się i ja. Faktycznie spora produkcja, staram się na bieżąco śledzić , ale szans na odzywanie się w czasie pracy nie mam. Niektóre z was pisały, że planują urlop a potem zwolnienie - nie szkoda wam urlopu? Ja miałam planowany w sierpniu, ale nie biorę, idę od razu na zwolnienie a urlop wykorzystam po macierzyńskim. Przedłuże sobie platny pobyt z dziecięciem w domu. W poniedziałek mam prenatalne...im bliżej tym bardziej się boje. Niestety będę musiała iść sama, bo maz będzie daleko. Ale mam nadzieję że mogę liczyć na wasze wsparcie...prawda dziewczyny??? ;-);-);-)
Pisz. Śmiało, my tu zbiorowo ślemy pozytywne myśli na zamówienie :D ja myślałam, że to przed USG prenatalnym będę się najbardziej denerwować, a okazało się że po prostu czuję że będzie ok. Zobaczymy jednak za te 3 tygodnie [emoji23] a i zapomniałam napisać ostatnio, że termin porodu zmienił mi się z 16 na 13, ale jestem pewna że to za wcześnie. Muszę tylko jeszcze sprawdzic czy 13 lutego nie wypada w piątek ;)
 
Do góry