reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A monitor oddechu też mamy,baby sense (czy coś takiego). Cena 350zl, ale zamiast biegać do lozeczka i sprawdzac czy oddycha, wystarczylo rzucic okiem czy delikatne swiatelko mruga.
 
reklama
A z gadzetow takich na teraz (albo trochę pozniej) to polecam adapter do pasow be safe. Poszukajcie sobie, bo niezapinanie pasow to najwieksza glupota. W unii chyba tylko w Polsce przepisy na to pozwalaja...
 
Pytanie do mam: używała któraś Misia Szumisia? Tak mi się spodobał że mam zamiar kupić ale czy warto?
Myśle, że warto. Prawdopodobnie takie dźwięki działają kojąco na dziecie. Ja chcę w ciazy puszczać pozytywke o jakiejś znosnej melodyjce i wiem, że po porodzie ten dzwiek będzie uspakajal maluszka. Sprawdzone[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja nie miałam...ze Starsza miałam mega problem z zasypianiem...nic nie działało tylko przytulenie i noszenie na rękach- taki typ (bardzo długo tak miała), Młodsza natomiast chowana w mniejszej ciszy zaśnie, gdy tylko będzie zmęczona...

Ogólnie polecam Język Niemowląt- Tracy Hogg (zdania są co prawda podzielone na temat Jej działań- Ja osobiście sobie chwale, myśle, ze po przeczytaniu tej książki łatwiej mi było ogarnąć całe to "zamieszanie" [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Paraplu slodkie te maluszki i ciuszki tak samo po prenatalnych zaczynam drobne zakypy bo prawdobodobne jest to ze od 20 tyg mbie uziemia w lozku
 
Jestem po wizycie, jest wszystko ok! :)
 

Załączniki

  • IMG_1001.JPG
    IMG_1001.JPG
    670,6 KB · Wyświetleń: 97
Witam się i ja. Faktycznie spora produkcja, staram się na bieżąco śledzić , ale szans na odzywanie się w czasie pracy nie mam. Niektóre z was pisały, że planują urlop a potem zwolnienie - nie szkoda wam urlopu? Ja miałam planowany w sierpniu, ale nie biorę, idę od razu na zwolnienie a urlop wykorzystam po macierzyńskim. Przedłuże sobie platny pobyt z dziecięciem w domu. W poniedziałek mam prenatalne...im bliżej tym bardziej się boje. Niestety będę musiała iść sama, bo maz będzie daleko. Ale mam nadzieję że mogę liczyć na wasze wsparcie...prawda dziewczyny??? ;-);-);-)
 
reklama
@Joanka1 oczywiście, ze będziemy z Wami na badaniach [emoji6]
Jeśli chodzi o urlop, tez miałam iść i po urlopie na l4, ale sama moja Kochana Szefowa powiedziała, żebym szła od razu a urlop zostawiła sobie na "po"...mówię Wam tak mi szkoda, ze idę zaraz na to zwolenienie, ale nie dam rady...plecy mi wysiadają...siedzenie przy kompie 8 h i dojazdy mnie wykończą


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry