reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

A palisz fajki? Bo jak nie to skonczysz jak ja. Pluca nieprzyzwyczajone do dymu beda sie bronic i zamiast ujarania to bedziesz zdychala od kaszlu.


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
Czasem sobie zapaliłam, ale raczej dla towarzystwa, szkoła, impreza - przy fajce zawsze były lepsze rozmowy ;) ale dawno nie paliłam i raczej nie zamierzam do tego wracać :)
 
reklama
Wchodzi w fora ciazowe następnie ciaza, poród, polog. Wybierasz poród na wesoło. Sporo tego jest. Część historyjek srednio na jeza, ale część boki rwać.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dzieki :) zajrze sobie :)


Hahaha, Ty też? [emoji23]
Przeca to najpiekniejszy zapach pod Sloncem! Zaraz obok zapachu szyi mojego niemeza. A im dluzej nie myl tej szyi tym lepiej [emoji7]


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Witajcie Dziewczynki :biggrin2:
Moja Zuzanke urodziłam SN i teraz również jeżeli oczywiście wszystko będzie dobrze mam w planie rodzić naturalnie. No ale czas pokaże, narazie mam coraz większy stres przed jutrzejszą wizytą :surprised:
A powiedzcie Kochane czy tak w głębi serduszka marzycie o określonej płci dzidziusia? Wiem że najważniejsze by było zdrowe ale pewnie każda z nas ma jednak marzenia o córci lub synku :-D
Ja mam parke, więc niby jest mi obojętne ale przyznam się że w głębi może i liczę na chłopca [emoji16]
 
Czasem sobie zapaliłam, ale raczej dla towarzystwa, szkoła, impreza - przy fajce zawsze były lepsze rozmowy ;) ale dawno nie paliłam i raczej nie zamierzam do tego wracać :)
Pamiętam jak z koleżankami będąc w VIII klasie szkoły podstawowej podebralysmy rodzicom fajki i oddaliłysmy się z nimi na osiedle obok. Papieroski odpalone, kroczymy po osiedlu krokiem spacerowy dumnie trzymając je w dloni. Przechodzilo obok nas starsze malzenstwo i słyszymy komentarz. Ty widziałeś te gowniary z papierosem? O jakie było nasze oburzenie. My gowniary, VIII KLASA to gowniary. Nawet nie pomógł nam atrybut dorosłości aby choć przez chwilę poczuć się poważniej. DZIŚ NA SZCZĘŚCIE JESTEM OSOBĄ NIEPALACA i dorosla[emoji38]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przeca to najpiekniejszy zapach pod Sloncem! Zaraz obok zapachu szyi mojego niemeza. A im dluzej nie myl tej szyi tym lepiej [emoji7] ️

No wiem właśnie! Tylko jak tak sobie siedzę i wącham, to mój luby patrzy na mnie jak na wariatkę [emoji12] Ale on też nie lepszy - tym swoim polskim łamanym mówi "Grażyna, daj buziaka" i daje się wycałować prawie po francusku...

Heh, do tego kupił sobie ostatnio perfumy, które pachną w zasadzie identycznie jak moje, baba jedna [emoji1]
 
No wiem właśnie! Tylko jak tak sobie siedzę i wącham, to mój luby patrzy na mnie jak na wariatkę [emoji12] Ale on też nie lepszy - tym swoim polskim łamanym mówi "Grażyna, daj buziaka" i daje się wycałować prawie po francusku...

Heh, do tego kupił sobie ostatnio perfumy, które pachną w zasadzie identycznie jak moje, baba jedna [emoji1]
Mnie pamiętam jak odpowiadał zapach ręki unieruchomionej w gipsie od jakiegoś czasu. Fascynacja na całego w kółku wciskalam nos w szpare gipsowa od strony dloni.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zglaszam sie z nowina ze jestem od 30 min w domciu. Wypisali mnie.
Dzis mialam usg maluchy rosna cala trojca urosla do 1.5 cm czyli 0,5 cm od soboty wieczor. Serduszka pikaja .
Teraz mam sie oszczedzac duzo lezec i tak do konca ciazy niby.
Wizyta w klinice 2.08 chyba jajko zniose do tego czasu.
Dziewczyny nie smutamy sie noski do gory i do przodu.
W kupie razniej
 
Ja mam 16 miesięcznego synka i termin na 1.02 który i tak już przeskoczył na koniec stycznia i też czeka mnie cc jeszcze w styczniu:D hehe i też miałam dołączyć do styczniówek, ale tam nie byłam w stanie nadrobić i w ogóle 100 lat za murzynami byłam, ja dowiedziałam się o ciąży to niektóre już na genetyczne USG szykowały się :p także pewnie będziemy się rozpaakowywać się razem, ale na pewno nie pierwsze z forum bo mamy tu trojaczki do rozpakowania ok 30 tc i dwie pary bliźniąt :D

PS lekarz już mówił Ci jaka płeć?[/QUOTE]

Muszę w końcu nadrobić forum co przy mojej córce nie jest proste jest mega żywa wprost wulkan energii,nie wiem po kim ja z narzeczonym podobno byliśmy spokojnymi bobasami ..wlasnie zmarnowalam godzinne na próbie jej uspania.Nie znamy jeszcze płci moze na najbliższej wizycie coś się ukaże .Ja mam cicha nadzieję na druga dziewczynkę tylko z mniejszym temperamentem :-)
 
Witajcie Dziewczynki :biggrin2:
Moja Zuzanke urodziłam SN i teraz również jeżeli oczywiście wszystko będzie dobrze mam w planie rodzić naturalnie. No ale czas pokaże, narazie mam coraz większy stres przed jutrzejszą wizytą :surprised:
A powiedzcie Kochane czy tak w głębi serduszka marzycie o określonej płci dzidziusia? Wiem że najważniejsze by było zdrowe ale pewnie każda z nas ma jednak marzenia o córci lub synku :-D
Co do płci to mam synka i nie ukrywam, że chciałabym córeczkę. Trzeciego maluszka nie będzie u nas. Lekarz wczoraj powiedział, że bąbelek wygląda mu na chłopca, więc jeśli potwierdzi się to będę miała dwóch urwisów. W pierwszej ciąży od razu wiedziałam, że będzie chłopiec, w tej bez przekonania, ale jednak obstawiam dziewczynkę, choć przez chwilę myślałam, że chłopiec. Ja nadal mam przeczucie, że to dziewczynka. Mój mąż nadal twierdzi, że to dziewczynka bo przecież on wie co robił :D już niedługo na usg 3d dostaniemy 100%,a nóż widelec będzie dziewczynka :D

My nie celowaliśmy, bo nie sądziliśmy, że tak szybko zaskoczy, odstawiłam tabletki i zaszłam w ciążę zupełnie niespodziewanie w drugim cyklu, czyli pierwszy takim pełnym naturalnym od początku. Myśleliśmy, że zaskoczy ok czerwca / lipca jakkolwiek dobrze pójdzie, a tu bam :-D szczerze to myślałam o celowaniu z testami owulacyjnymi w dziewczynkę, ale nie zdążyłam :D

I owszem najważniejsze, żeby było zdrowe! Już je kocham i jest dla mnie całym światem razem z moim synkiem.

Myślę, że mieć parę jest fantastycznie, ale chłopca chyba łatwiej wychować. No i dwóch z różnicą wieku 2 lata może wróżyć dobrą relację między nimi:D no i w razie W będziemy mieli do upilnowania dwa paszki, a nie całe stado, pół miasta:-D :-D :-D
 
reklama
@Chrzaszczyk hmm reka w gipsie powiadasz [emoji23] nie mialam ale jak ktos bedzie mial zlamna to sprawdze [emoji23]

@Forrester haha wyobrazilam to sobie [emoji85]
A ja wole jak niemaz nie uzywa perfum, uwielbiam jego naturalny zapach skory. Wtulam nosa w jego szyje i zasypiam jak dziecko [emoji7]

Kuzwa tak sie stresuje tym czwartkiem :( chce miec to juz za soba i wiedziec na czym stoje.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry