reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

@Chrząszczyk ja do dr Rybskiego w hipokratesie , prowadzil mi pierwsza ciaze pozniej te stracone wiec zna wszystko od poczatku :) jedyny minus , ze w zadnym szpitalu nie przyjmuje no i troche te wizyty ciazowe kosztuja.. A Ty u kogo jestes ?
 
reklama
I między bajki można włożyć rady: Stres nic nie da, na pewno jest dobrze [emoji3]

Taaa "Nie stresuj sie.","Zrelaksuj sie." Wszyscy mi tak gadaja. Jakbym chciala umiec sie zrelaksowac ale NIE UMIEM!

Jedyne zrozumienie jakie otrzymalam to od znajomej, ktorej stracila coreczke, wczesniaka, po 8 dniach od narodzin. On jedyna mnie rozumie, ze zadne "dobre rady" nie pomoga i ze nie da sie kobiecie przetlumaczyc aby wrzucila na luz. Strach jest silniejszy. Ona przy kolejnych dzieciach panikowala jak sie zblizala osma doba ich zycia i sama mowi, ze zadne argumenty do niej nie trafialy, ze dzieci donoszone, ze zdrowe itp.



Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Dziewczyny glowa do gory u kazdej napewno na wizycie bedzie wszystko ok , pomyslcie sobie , ze kazdy tydzien to mniejsze ryzyko :) po prostu muusi byc dobrze ! Choc ja znow umieram z moimi wieczornymi mdlosciami.. Ciekawe czy jak przyjdzie ten oslawiony 12 tydzien to mina.. Poki co sie nie zanosi :p
 
@Chrząszczyk ja do dr Rybskiego w hipokratesie , prowadzil mi pierwsza ciaze pozniej te stracone wiec zna wszystko od poczatku :) jedyny minus , ze w zadnym szpitalu nie przyjmuje no i troche te wizyty ciazowe kosztuja.. A Ty u kogo jestes ?
Ja tez chodzę do Hipokratesa ale do Musielaka. Rybski w poprzedniej ciazy robił mi ostatnie USG. Miły człowiek.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olga d ten lek cie juz nie opuści do końca życia ;)

Ja orzy 2 ciążach bałam się przy końcu jak maluszek juz malo die ruszał. Wiedziałam że to normalne ale jednak było to silniejsze. I ja znowu mam schize z oddychaniem dzieci przy synku kupiłam monitor oddechu bo nie spałam po nocach tylko czuwałam bo wkrecam sobie film ze jak zasne to dziecko przestanie oddychać itd...każdy ma coś :)

Napisane na SM-N910F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja detektora nie kupilam bo moj maz powiedzial ze jak w sekundzie nie uslysze serduszka to zrobie panike a on nie chce co wieczor na sor jezdzic. A ja tez poprosze o przepis na ogoreczki z miodem. Ladnie prosze:rolleyes:
 
Dla pytajcych o mnie ;).
Leze nadal w szpitalu mocz wporzadku CRP mam podwyzszone :(.
1 raz mi tylko usg zrobili hamy jedne:baffled:.
Niestety ale jak wiecej chodze czy siedze to mnie ciagnie gniecie.
Dzis na obchodzie mi powiedzial ze o wiele szybciej mi sie macica bedzie rozrastac wiec takie objawy to norma u mnie beda.
Najgorsze jest to ze siusiu to kurcze co 30 min i tylko pare kropel bable chyba na pecherzu siedza he he.
Jutro sie dowiem czy leze czy wychodze
 
reklama
Dla pytajcych o mnie ;).
Leze nadal w szpitalu mocz wporzadku CRP mam podwyzszone :(.
1 raz mi tylko usg zrobili hamy jedne:baffled:.
Niestety ale jak wiecej chodze czy siedze to mnie ciagnie gniecie.
Dzis na obchodzie mi powiedzial ze o wiele szybciej mi sie macica bedzie rozrastac wiec takie objawy to norma u mnie beda.
Najgorsze jest to ze siusiu to kurcze co 30 min i tylko pare kropel bable chyba na pecherzu siedza he he.
Jutro sie dowiem czy leze czy wychodze
Co zrobią z CRP? Jak się w ogóle czujesz?
 
Do góry