reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Mavika
u mnie lipa z wypróżnianiem odkąd odstawiłam poranną mocną kawę z fajką. Piję więcej wody, jem jabłka, pijam napar z suszonych śliwek, ale mam wrażenie, że to wszystko o kan doopy rozbić...

elgerezi
U mnie jest 13tc, a termin według OM mam na 1.02, ale według USG 28/30.01 stąd ten 13tc, a dokładnie dziś 12t2d:)

Chrząszczyk
u mnie też będzie cc, więc jeszcze styczeń wchodzi w grę. A Ty masz za sobą poród SN czy cc, czy teraz poprostu chcesz sobie załatwić cc?
U mnie waga spadła o 0.6 kg według wagi lekarza

Kasada84
justyska88
Witajcie w naszym gronie! Zapraszamy :)

Ruby_Charm
Moim zdaniem nie powinnaś ryzykować. Ja pogadałabym z szefem i jak krowie na rowie wytłumaczyła co Ci wolno, a czego nie. Jeśli będzie nadal nie kumaty i idź na l4. Tak jak któraś z dziewczyn napisała, lepiej załatwić polubownie takie sprawy :) ale jak się nie da to się nie da i trzeba działać :p

Forrester
Nie tylko Ciebie przeraża wizja brzucha... Ja urodziłam syna prawie miesiąc przed terminem, a brzuch miałam OGROMNY, aż się boję co będzie teraz

coldold
Paraplu
Zabraniam złych myśli!!! Ja wychodzę z założenia, że musi być dobrze i koniec! Proszę przyciągać same dobre myśli! A tak poważnie to powiem Wam, że ten strach i gdzieś tam z tyłu głowy różne myśli towarzyszą chyba każdej mamie. I już chyba taak zawsze będzie, przynajmniej ja tak mam odnośnie synka i małego bąbelka w brzuchu...

pyzunia86
Ja ma jedno i chodzę czasami co 30min :p więc z góry współczuję. Powodzenia na tych szpitalnych wakacjach..
 
Macie święta rację, że nie wolno mi ryzykować, bo nikt mi potem nie odda jak się coś stanie... Powinien być świadomy, że jak jest poinformowany o ciąży, to teraz jest też odpowiedzialny za to, żeby mi w pracy włos z głowy nie spadł. . .
Samopoczucie w miarę OK, doskwiera mi zmęczenie i wzdęcia, momentami mdłości też, zbliża się 9 tydzień. Ale to nie znaczy, że mam robić tak jakbym w ciąży nie była. Matko, przeżyć te 3 tygodnie i iść na urlop i po urlopie na L4, i mieć wszystko w d*pie i oczekiwać na dzieciątko w spokoju...
Wkurzam się, bo człowiek pracował przez 6 lat, znosząc wszystko, a teraz w ciąży 0 zainteresowania moja osobą :/ Trudno...
Dziewczyny, super że wszystko się układa po naszej myśli i dzieciaczki zdrowe ;) oby tak dalej.
Będę bardziej aktywna jak pójdę na urlop, a potem na zwolnienie, w pracy ciężko za Wami nadążyć ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja po USG genetycznym. Jest wszystko dobrze! Bąbelek ma 5.36 cm i na 99% to będzie drugi chłopczyk :D i chyba moje ciche Marzenie zrobiło psikusa mamie:p za pierwszym razem jak lekarz dostawił głowicę powiedział, że wygląda na dziewczynkę i chłopca, choć ja widziałam dziewczynkę, a za chwilę dosstaawiaa, a tu baam, mówi chłopiec! Hehe ale może jeszcze zmieni zdanie wszak pomyłki się zdarzają, a to dopiero 12tc :-D
Dostałam profilaktycznie luteinę na dwa tygodnie z racji bóli brzucha, mam macicę w tyłozgięciu i już przeciętą raz i to może dawać takie dolegliwości bólowe. Gin mi powiedział, że jeśli nie pomoże to na pewno nie zaszkodzi.

No i mówię, że będziemy się ciąć, a on, że jak się uprę to mogę próbować rodzić SN, a ja w śmiech i mówię mu, że własnie uparłam się na cc:D na co on: no dooooobra!
 
AlexF odpowiadając na Twoje pytanie: próbuje załatwić sobie cc. Wcześniej rodziłam SN.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
AlexF odpowiadając na Twoje pytanie: próbuje załatwić sobie cc. Wcześniej rodziłam SN.


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem, ja w pierwszej ciąży też zalatwiałam cc, choć suma sumarum i tak musiałam je mieć. A rozmawiałaś już ze swoim lekarzem? Mój gin jak powiedziałam, że chcę cc to wysłała mnie do psychiatry... I zmieniłam lekarza :)
 
reklama
Do góry