reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

reklama
Ajjj Dziewczyny Drogie... Powiedzcie mi, czy to tylko ja jestem taka dziwna, że przeraża mnie wizja wielkiego brzucha? Ostatnio obesysjnie oglądam zdjęcia brzuszków innych dziewczyn i zamiast przyzwyczajać się do tej myśli, jest coraz gorzej. Szczególnie, że i u mnie w końcu coś ruszyło do przodu (ale jeszcze ciężko stwierdzić czy to ciąża czy się po prostu zapasłam[emoji12]).

Żeby nie było wątpliwości - na dzidziusia cieszę się ogromnie :)
Oj ja też ostatnio ćwiczyłam trochę i jakiś zawsze dbałam o stałą wagę a po ostatnich ćwiczeniach miałam super figurę. Ubrania za luźne wkladam i tez jakoś nie mam tak żeby ubierać się obcisłe ubrania i same luźne zakładam żeby nie było widać. Może to głupie ale jakoś nie czuje się atrakcyjna z brzuchem a to już 2 ciąża.

Sama słodycz. Nie mogę się doczekać. Przeraża mnie myśl, że może jest martwe a ja i tym nie wiem. Nie mogę się pozbyć tej myśli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Kurcze i ja się tak samo martwię. Juz raz tak było 6 tc plamienie szpital ale dostałam leki i leżałam. Mdłości były. Cyce bolały a jak pojechałam na usg 9/10 tc to serduszko juz jakiś czas nie biło. Ale dzięki dupkowi który podtrzymuje poziom progesteronu objawy miałam.
Teraz dla ze mize jest ok bo plamień w tej cuazy nie było i wszystko książkowe.

f2w3skjol4llo8s8.png
 
Sama słodycz. Nie mogę się doczekać. Przeraża mnie myśl, że może jest martwe a ja i tym nie wiem. Nie mogę się pozbyć tej myśli.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Mam to samo :( juz nie zlicze ile razy ryczalam przez to :(


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️
 
Ruchów czego przepraszam? Piersi? [emoji14] Czy może dzieciątka, które ma tam u Ciebie w środku tyle miejsca, że może pływać nawet nie muskając ścian tego swojego basenu?
Wszystko jest na pewno dobrze, prawdopodobieństwo wystąpienia sytuacji o jakiej mówisz jest już w tym momencie tak niskie, że nie mamy się czym przejmować.
Ja sama dziś mądruję, a jeszcze kilka dni temu tak samo się zamartwiałam. Tylko po co? ;)
To z ruchami to był żart. Nie oczekuję. Nawet nie wiem czy chcę by się zaczęły, chwila bezruchu i znów panika [emoji3]
 
Oj ja też ostatnio ćwiczyłam trochę i jakiś zawsze dbałam o stałą wagę a po ostatnich ćwiczeniach miałam super figurę. Ubrania za luźne wkladam i tez jakoś nie mam tak żeby ubierać się obcisłe ubrania i same luźne zakładam żeby nie było widać. Może to głupie ale jakoś nie czuje się atrakcyjna z brzuchem a to już 2 ciąża.



Kurcze i ja się tak samo martwię. Juz raz tak było 6 tc plamienie szpital ale dostałam leki i leżałam. Mdłości były. Cyce bolały a jak pojechałam na usg 9/10 tc to serduszko juz jakiś czas nie biło. Ale dzięki dupkowi który podtrzymuje poziom progesteronu objawy miałam.
Teraz dla ze mize jest ok bo plamień w tej cuazy nie było i wszystko książkowe.

f2w3skjol4llo8s8.png

Mam to samo :( juz nie zlicze ile razy ryczalam przez to :(


Dwa serca pod sercem [emoji173]️[emoji173]️


Nic nie poradzimy, zostało 7 miesięcy. Niektórym 6.
 
reklama
Do góry