reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2018

Wizyta 3.07 tez tak pomyslalam, zeby bete powtórzyć i chyba tak zrobie. Przynajmniej potwierdze ciaze lub poronienie.
 
reklama
Witajcie.
Ja dzisiaj robiłam drugą bete. Wyniki po południu. W pierwszej ciąży nie robiłam tego badania wcale. Teraz jednak jakoś dziwnie się stresuję i chyba tymi wynikami chce sobie potwierdzić czy wszystko jak narazie jest ok. W piątek mam kolejną wizytę u lekarza. Może wtedy coś już zobaczy i ciekawe co z tą moją torbielą. Pierwszy raz mam takie ustrojswo.
 
Wizyta 3.07 tez tak pomyslalam, zeby bete powtórzyć i chyba tak zrobie. Przynajmniej potwierdze ciaze lub poronienie.
Trzymaj się, mam nadzieje że po prostu jeszcze za wcześnie. Betę zrób koniecznie, przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz i krócej się będziesz stresowała. Ja też dzisiaj powtórzyłam i idę na USG, choć lekarz ostrzegł że może jeszcze nic nie być widać, ale może akurat (5tydz). Już od tygodnia jestem przeziębiona i nie mija i martwi mnie to dlatego też dla większego spokoju robię badania :)
 
1497261595-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

f2w33e3kaecxqxsl.png

mhsv3e5e6jjcv2wd.png

3nr50tsdor35ph2b.png

kjmne6ydff517wxw.png
 
@Cupcake jest super!
Dziewczyny ile bierzecie kwasu foliowego? Bo ja kupilam Folik biorę od środy ale tam jest tylko 0,4mg nie za mało?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Cupcake jest super!
Dziewczyny ile bierzecie kwasu foliowego? Bo ja kupilam Folik biorę od środy ale tam jest tylko 0,4mg nie za mało?

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja biorę taką samą dawkę. Mój lekarz mówił że większe dawkowanie stosuje się w przypadkach kobiet, które urodziły wcześniej dzieci w wadą w układzie nerwowym.
 
Ja biorę taką samą dawkę. Mój lekarz mówił że większe dawkowanie stosuje się w przypadkach kobiet, które urodziły wcześniej dzieci w wadą w układzie nerwowym.
Z tym się nie zgodzę tak do końca chociaż jest to również wskazaniem,ale również kobiety z poronieniami biorą 5mg. Także w sumie co lekarz to opinia :) ogólnie 4mg. to norma

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tym się nie zgodzę tak do końca chociaż jest to również wskazaniem,ale również kobiety z poronieniami biorą 5mg. Także w sumie co lekarz to opinia :) ogólnie 4mg. to norma

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
Jasne, że tak. Nie słyszałam opinii dotyczącej dawkowania przy wcześniejszych poronieniach, pewnie dlatego że mnie taka sytuacja nie dotyczyła. Ale dobrze wiedziec.
 
Z tym się nie zgodzę tak do końca chociaż jest to również wskazaniem,ale również kobiety z poronieniami biorą 5mg. Także w sumie co lekarz to opinia :) ogólnie 4mg. to norma

Napisane na HTC Desire 620 w aplikacji Forum BabyBoom
4 czy 0,4? Bo czytałam że w ciąży 0,4 do 1mg

Napisane na C6603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry